CV, list motywacyjny, świadectwa itd.

Kariera, praca, CV i inne związane z tym tematy.
Tutaj NIE umieszczamy swoich ogloszen. Mozna je umieszczac w dzialach "Ogloszenia" ponizej.
KarolinaZ
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

CV, list motywacyjny, świadectwa itd.

Post autor: KarolinaZ » 14 gru 2017, 16:12

Poradzcie prosze co dalej: mam juz CV oraz list motywacyjny po niemiecku i teraz zastanawiam sie nad tym ze przeciez moje swiadectwo ukonczenia szkoly policealnej i zaswiadczenia o odbytych kursac sa po polsku, czyli trzeba tlumaczyc. Gdzie polecacie? - Kanton Bern.
Z gory dziekuje za podpowiedzi i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Re: CV, list motywacyjny, świadectwa itd.

Post autor: godzilla » 15 gru 2017, 09:16

w Polsce...

KarolinaZ
Bywalec
Bywalec

Post autor: KarolinaZ » 15 gru 2017, 18:06

godzilla pisze:
15 gru 2017, 09:16
w Polsce...
nie mam takiej mozliwosci, jestem w Bern

Awatar użytkownika
wojtek/rheinfelden
Domownik
Domownik
Gadu: 7316141

Post autor: wojtek/rheinfelden » 15 gru 2017, 18:34

KarolinaZ pisze:
15 gru 2017, 18:06
godzilla pisze:
w Polsce...
Nie pozostaje mi nic innego jak się pośmiać.

W google wpisujesz tekst, tłumacz języka niemieckiego, walisz do niego meila z załącznikiem Twojego CV czy co tam świadectwa np. głównej szkoły braku pomyślunku czy jakie tam nie ważne etc... tłumaczy koleś to, Ty płacisz a on odsyła.

Naprawdę ktoś wierzy w to że w Bernie jest gdzieś tłumacz języka Polskiego, co Szwajcarzy np auta z Polski sprowadzają ze ma taki tu być bo nie czaje
People for Process Automation

KarolinaZ
Bywalec
Bywalec

Post autor: KarolinaZ » 15 gru 2017, 20:27

wojtek/rheinfelden pisze:
15 gru 2017, 18:34
KarolinaZ pisze:
godzilla pisze:
w Polsce...

W google wpisujesz tekst, tłumacz języka niemieckiego, walisz do niego meila z załącznikiem Twojego CV czy co tam świadectwa np. głównej szkoły braku pomyślunku czy jakie tam nie ważne etc... tłumaczy koleś to, Ty płacisz a on odsyła.

Naprawdę ktoś wierzy w to że w Bernie jest gdzieś tłumacz języka Polskiego, co Szwajcarzy np auta z Polski sprowadzają ze ma taki tu być bo nie czaje
To sie smiej :lol: smiech to zdrowie :wink: Glowna szkola kultury i dobrego wychowania na szczescie czai ;) http://www.berno.msz.gov.pl/resource/ef ... 28d461:JCR Co maja auta do tego ?

Awatar użytkownika
wojtek/rheinfelden
Domownik
Domownik
Gadu: 7316141

Post autor: wojtek/rheinfelden » 16 gru 2017, 12:27

No tak są tłumacze, to ja wiem. Auta były jako Polski przykład bo tłumacze w Polsce praktycznie tylko to robią, kwity od Aut. A dla Ciebie w trakcie poszukiwania pracy każdy franciszkanin się liczy, czyli w Polsce to przetłumaczyć i coś zacebulować oraz zapłacić online cebulionami/
Pzdr
People for Process Automation

Awatar użytkownika
dunka
Rezydent
Rezydent

Post autor: dunka » 16 gru 2017, 16:38

KarolinaZ pisze:
15 gru 2017, 20:27
wojtek/rheinfelden pisze:
15 gru 2017, 18:34
KarolinaZ pisze:
godzilla pisze:
w Polsce...

To sie smiej :lol: smiech to zdrowie :wink: Glowna szkola kultury i dobrego wychowania na szczescie czai ;) http://www.berno.msz.gov.pl/resource/ef ... 28d461:JCR Co maja auta do tego ?
:))))))

Wpisz w google fraze: tlumacz przysiegly jezyka niemieckiego, jak przegladarka wyswietli, to wybierz sobie kogos i napisz do niego, albo zadzwon. Robi sie to tak : wysylasz via e-mail skany swoich dokumentow, czlowiek je tlumaczy, placisz za usluge, a on wysyla ci plik z tlumaczeniem, drukujesz dokument i masz, co chcialas miec, czy teraz rozumiesz, co moi przedmowcy Ci pisali?

Adulka
Rezydent
Rezydent

Post autor: Adulka » 20 gru 2017, 21:54

KarolinaZ pisze:
14 gru 2017, 16:12
Poradzcie prosze co dalej: mam juz CV oraz list motywacyjny po niemiecku i teraz zastanawiam sie nad tym ze przeciez moje swiadectwo ukonczenia szkoly policealnej i zaswiadczenia o odbytych kursac sa po polsku, czyli trzeba tlumaczyc. Gdzie polecacie? - Kanton Bern.
Wyjechalas z Polski ze swiadectwami po polsku, bo myslalas ze w CH rozumieja j.polski i nie przyszlo Ci do glowy ze wyjezdza sie z kraju z dokumentami przetlumaczonymi przez tlumacza przysieglego? Dlatego sie ludzie smieja

KarolinaZ
Bywalec
Bywalec

Post autor: KarolinaZ » 29 gru 2017, 18:09

Adulka pisze:
20 gru 2017, 21:54
KarolinaZ pisze:
14 gru 2017, 16:12
Wyjechalas z Polski ze swiadectwami po polsku, bo myslalas ze w CH rozumieja j.polski i nie przyszlo Ci do glowy ze wyjezdza sie z kraju z dokumentami przetlumaczonymi przez tlumacza przysieglego? Dlatego sie ludzie smieja
Nie przyjechalam tu szukac pracy u kogos i dlatego nie przyszlo mi wtedy do glowy by tlumaczyc wowczas te dokumenty. Prowadzilam dzialalnosc gospodarcza i przenioslam ja do Szwajcarii 6 lat temu. Nie mieszkam/nie bywam w Polsce. Planuje pewne zmiany i w zwiazku z tym po raz pierwszy bede szukac etatu.
Moj post dotyczy zapytania o to czy ktos zna/poleca jakiegos tlumacza w Bern ( zdaje sie ze korzystanie z uslug miejscowych nie jest zabronione) ;) Niestety nie otrzymalam takiej odpowiedzi - ok , widocznie nie ma tu osob, ktore korzystaly z takich uslug w Bern i tyle - nie ma tematu :) Nie pytam i nie prosze o porady jak sie zabrac do emigracji ani o to gdzie i jak najtaniej tlumaczyc - mimo to dziekuje za czas poswiecony na napisanie odpowiedzi ;) Nie moja sprawa a juz tym bardziej troska jest z czego kto sie tutaj smieje. Jestem odpowiedzialna za to co JA mowie, a nie za to co, kto, ile i jak z tego zrozumial. Lepiej, ze ktos sie smieje anizeli mialoby mu byc smutno ;)
Pozdrawiam i pomyslnosci w Nowym Roku zycze :)

Awatar użytkownika
dunka
Rezydent
Rezydent

Post autor: dunka » 30 gru 2017, 13:25

:))))

Przeciez przez internet zalatwisz to samo, co lokalnie, tylko na miejscu dziesiec razy drozej...ale kto bogatemu zabroni...

i wszyscy sie uwzieli zeby dobrze doradzic :))))))

Szczesliwego Nowego Roku!

KarolinaZ
Bywalec
Bywalec

Post autor: KarolinaZ » 30 gru 2017, 14:21

Dziekuje :)

arska
Domownik
Domownik
Kontaktowanie:

Post autor: arska » 10 sty 2018, 18:40

Odpowiedz