Proszę o pomoc

Informacje o moderatorach, banery reklamowe i wszystko co dotyczy administrowania forum.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
SWAT
Przygodny Gość
Przygodny Gość
Gadu: 0

Proszę o pomoc

Post autor: SWAT » 01 lip 2016, 18:56

Witam pracuje u rolnika i myślę że robi mnie w jajo j esli mam na umowie 3200 brutto to ile powinno wyjść na rękę? Za maj dostałem 1580 gdzie 3.5 godziny było nadliczbowe nie zapłacil mi za nie czynsz jest to już z tymi godzinami policzone? Za czerwiec dostałem 1525 netto z wyrobionymi godzinami 55 tygodniowo czy orznal mnie? Pracuje w kartonie nidwalden ile w tym kartonie wynosi rozlakowe i na dziecko? Czy rolnik przy wypłacie mudi dać świstek coninile potrącone jedli nie bedxie chciał dać to gdzie mogę poskarżyć na takiego rolnika? Proszę o pomoc jestem w Szwajcarii pierwszym raz przyjechałem przez agencję agrimpuls

pablo83
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu
Gadu: 0
tlen: mam wystarczająco

Re: Proszę o pomoc

Post autor: pablo83 » 01 lip 2016, 20:06

Witam sądze że z 3200 brutto wychodzi jakieś 1600 netto ale to zależy od kantonu więc w Twoim kantonie może czasem tak być. Poszukaj na forum ile powinna wynosić płaca. Ja też pracowałem w rolnika w tak to niestety wygląda za 55 godzin tygodniowo dostaje się takie pieniądze. Pracodawca powinien co miesiąc wystawić Ci papierek z rozliczeniem co i za co potrąca. Wszystko zależy od pracodawcy na jakiego trafiłeś. Może spróbuj skontaktować się z firmą która Cię tam wysłała może oni coś poradzą.

Odpowiedz