parkowanie...

Informacje o moderatorach, banery reklamowe i wszystko co dotyczy administrowania forum.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Awatar użytkownika
ewaaa433
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu
Gadu: 9020751

parkowanie...

Post autor: ewaaa433 » 03 wrz 2013, 08:48

Czytalam watki dotyczace miejsc parkingowych, i na chwile obecna nic nie wiem... moze ktos mi wyjasni tak najprosciej jak tu jest, mieszkamy w Burgdorfie, kupilismy auto , i gdzie moge wykupic pozwolenie na parkowanie?? i na jakich liniach bo juz glupieje z nadmiaru kolorow biale niebieskie zolte.. do tego czasu mnie to nie interesowalo , ale teraz niestety jestem zmuszona, Z tego co wyczytalam to zolte sa prywatne, niebieskich do tego czasu nie widzialam.. tylko biale... wewnatrz osiedla i przy ulicach z parkomatami, Znajomy powiedzial mi ze mozna wykupic rocczny abonament na parkowanie w bilych liniach .. ale jakos nie wiem czy mu wierzyc a jesli mowi prawde to gdzie sie udac??, Bede wdzieczna za pomoc...

Awatar użytkownika
Modulo
Domownik
Domownik
Gadu: 0

Re: parkowanie...

Post autor: Modulo » 03 wrz 2013, 10:26

Białe miejsca parkingowe, o ile nie są oznaczone znakiem z ograniczeniem czasu i nie ma przy nich parkomatu, są najlepsze - można na nich parkować praktycznie bez ograniczeń - parkowałem w takich miejscach po kilka tygodni i nigdy nie było problemu. Ciężko je spotkać w miastach, jeśli już, to na obrzeżach.

Odpowiedz