Dlaczego FAQ jest po angielsku ?

Informacje o moderatorach, banery reklamowe i wszystko co dotyczy administrowania forum.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent
Gadu: 0

Dlaczego FAQ jest po angielsku ?

Post autor: bogwar » 09 lut 2017, 22:00

Witam.
Jak w tytule. Forum jest dla Polakow w Szwajcarii. Dlaczego wiec czesto zadawane pytania i odpowiedzi na nie sa po angielsku ?
Angielski nie jest zadnym z urzedowych jezykow w Szwajcarii, my jestesmy Polakami, dla kogo wiec sa te pytania i odpowiedzi ?
Moze mnie ktos laskawie oswiecic w tym temacie ?
I oczywiscie nie widze mozliwosci zmiany jezyka.

Awatar użytkownika
Gräg
Rezydent
Rezydent
tlen: ca 3.5l

Re: Dlaczego FAQ jest po angielsku ?

Post autor: Gräg » 09 lut 2017, 22:56

M.O.T.

Mystery Of Technology
Wysłane z mojego kalkulatorka Casio przy użyciu środkowego palucha.

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 10 lut 2017, 09:00

a dlaczego FAQ mialoby byc w innym jezyku skoro to angielski skrot?
zreszta po polsku to glupio by brzmialo - "stosunek"

Awatar użytkownika
Gräg
Rezydent
Rezydent

Post autor: Gräg » 10 lut 2017, 10:47

A może to skrót od "Faque" i jest po francusku?

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 13 lut 2017, 23:37

godzilla pisze:
10 lut 2017, 09:00
a dlaczego FAQ mialoby byc w innym jezyku skoro to angielski skrot?
zreszta po polsku to glupio by brzmialo - "stosunek"
No wiec wlasnie. Dlaczego jest to skrot i tresc odpowiedzi po angielsku, a nie po niemiecku, wlosku, francusku, retoromansku, a wlasciwie po polsku ? :shock:
A w jakim slowniku znalazles tlumaczenie skrotu FAQ jako " stosunek " ? :shock: Bo moj sie zacial i wypluwa wylacznie tlumaczenie FAQ ( czyli Frequently Asked Questions ) jako : " czesto zadawane pytania ".

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 14 lut 2017, 12:35

Widze ze chcialbys pogadac a nie masz z kim i o czym...
Coz, nie pomoge ci... rownie dobrze mozna dyskutowac ze stronami z ogloszeniami w drukowanej wersji 20 Minuten...
To forum to slup ogloszeniowy...

michał z
Domownik
Domownik

Post autor: michał z » 14 lut 2017, 13:25

godzilla pisze:
14 lut 2017, 12:35
Coz, nie pomoge ci... rownie dobrze mozna dyskutowac ze stronami z ogloszeniami w drukowanej wersji 20 Minuten...
i z tego powodu nie możesz się powstrzymać od zaglądania żabko :) ?

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 14 lut 2017, 21:14

godzilla pisze:
14 lut 2017, 12:35
:D Do rozmow i dyskusji sa inne dzialy. A ja nie szukam adwersarza do akademickich dyskusji, bo na takowe najzwyczajniej nie mam czasu. :(
Chcialem po prostu cos wyjasnic i tyle. Chocby dlatego, ze zdecydowanie lepiej znam niemiecki niz angielski i dlatego nie moge korzystac z dobrodziejstw tej strony. :( Widze jednak, ze nie da rady, bo administracja milczy. :(

Awatar użytkownika
Gräg
Rezydent
Rezydent

Post autor: Gräg » 14 lut 2017, 22:24

bogwar pisze:
14 lut 2017, 21:14
... Widze jednak, ze nie da rady, bo administracja milczy. :(
Właśnie ... każdemu po BAN'nie ...

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 15 lut 2017, 10:37

michał z pisze:
14 lut 2017, 13:25
i z tego powodu nie możesz się powstrzymać od zaglądania żabko :) ?
zagladam z nadzieja na zmiany... np. ze pewnego dnia zobacze Error 404, taka strona nie istnieje...

Awatar użytkownika
dunka
Rezydent
Rezydent

Post autor: dunka » 15 lut 2017, 17:26

Fak, to fak :)))

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 19 lut 2017, 23:27

dunka pisze:
15 lut 2017, 17:26
Fak, to fak :)))
Chyba rzeczywiscie to jest tak,
ze po prostu fak, to fak. ( Jak Ty to ukrylas ? :shock: Jak napisalem po ludzku ( angielsku ), to wyskoczyl " wulgaryzm " :lol:
I, tak mysle, to jest racja.
Forum takie jest,
jak administacja. :evil:
Choc caly czas mam nadzieje,
ze me watpliwosci rozwieje. :D :lol:
Bo jak nie, to d.pa
i kamieni kupa. :lol:
Swoja droga to ciekawe,
ze prowadzac te zabawe,
mozna wszystkich tu obrazic
i adminom sie nie narazic.
Bo wystarczy wykropkowc,
zeby sobie pofolgowac.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 19 lut 2017, 23:57

godzilla pisze:
15 lut 2017, 10:37
zagladam z nadzieja na zmiany... np. ze pewnego dnia zobacze Error 404, taka strona nie istnieje...
Jedrek, nie przesadzaj. A przy czym bedziesz sie intelektualnie onanizowal ? :mrgreen:
Przeciez wiesz, ze forum bez Ciebie, to pol forum, a Ty bez forum........to emerytura i renta. :(
Wiem, wiem, ze zaraz mnie tu sprowadzisz do pionu i powiesz, ze spoko, mozesz istniec bez forum. I to jest prawda. Wszyscy mozemy funkcjonowac i istniec w innych wymiarach, tylko, ze pewne wymiary nam pasuja, inne nie. To jak z biustonoszem u kobiet. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 02 mar 2017, 16:48

Szanowni Administratorzy.
Jakis czas temu zadalem oficjalne pytanie ( z uzasadnieniem ), dlaczego najczesciej zadawane pytania sa po angielsku.
Czekalem cierpliwie, ale do tej pory nie widze odpowiedzi. To jest wkurzajace. :evil:
Czy to oznacza, ze Administracja olewa uczestnikow forum ?
Jesli tak, to czarno widze przyszlosc. :mrgreen: i zycze wszystkiego najlepszego. :mrgreen:
W najgorszym razie, zgodnie z pkt. 10 regulaminu forum

10. Posty pozostałe po likwidacji profilu.
Użytkownik odpowiada za treść swoich postów. Mimo odejścia z Forum i likwidacji profilu posty pozostają na Forum.

ten post pozostanie bez odpowiedzi, nawet jak zostane wykopany , lub sam przejde na " emeryture ".

Pozdrawiam Szanowna Administracje. :D
Jesli tak beda traktowani uzytkownicy forum rozwaze zalozenie wlasnego, gdzie nikt nie bedzie lekcewazony i jego pytania nie pozostana bez odpowiedzi. :evil:
Przynajmniej w kwestiach, w ktorych bede w stanie na nie udzielic odpowiedzi. :D
Wciaz jednak mam nadzieje na konstruktywne podejscie do tematu. :D

Awatar użytkownika
lemina
Administrator
Administrator
Gadu: 5436677

Post autor: lemina » 10 mar 2017, 23:06

Drogi Bogwarze, drogie Użytkowniczki i drodzy Użytkownicy

Niestety prawda jest okrutna - nie ma polskiego tłumaczenia FAQ. W najbliższym czasie postaram się zrobić tłumaczenie, ale nie obiecuję, że będzie to jutro.
Nie zgadzam się z tobą, ale zaw­sze bro­nił będę twe­go pra­wa do po­siada­nia włas­ne­go zdania. (Wolter)

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 11 mar 2017, 14:09

lemina pisze:
10 mar 2017, 23:06

Niestety prawda jest okrutna - nie ma polskiego tłumaczenia FAQ. W najbliższym czasie postaram się zrobić tłumaczenie, ale nie obiecuję, że będzie to jutro.
No wreszcie. :D Dziekuje za odpowiedz i ciesze sie, ze moje nadzieje nie byly plonne.
Wszystko jasne i nie ma pospiechu. Chodzilo mi o generalna zasade.
Pozdrawiam. :D

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 13 mar 2017, 08:03

bogwar pisze:
19 lut 2017, 23:57
Jedrek, nie przesadzaj. A przy czym bedziesz sie intelektualnie onanizowal ?a Ty bez forum........to emerytura i renta. :(
ani sie tu onanizowac nie musze ani o rencie myslec... jeszczem za mlody na emeryture...
poza tym predzej wszyscy tu zostaniemy zgladzeni przez politykow z tylnego rzedu, ktorzy nam szykuja spektakl pt. apocalipse NOW 2...

nie pisuje tu bo mnie to miejsce przestalo interesowac... mam inne zainteresowania niz czytanie kto kiedy dokad jedzie, skad przyjezdza, kogo wezmie na pasazera, gdzie by popracowal, jak ma uniknac placenia podatkow potrojnie itp.

wielu chcialo takiego forum, wiec takie macie i dyskutujcie sobie na nim...
ja sie czasem wtrace ale bez jakichs powazniejszych rzeczy... na polityczne poglady Polakow nie mam wplywu a jedyne co by pomoglo to wymienic wszystkich politykow, wszystkie media spolonizowac, sedziow wymienic, zamknac granice i zrobic porzadek w kraju... wprowadzic tyrana o absolutnej wladzy i czekac co z tego wyniknie...

moznaby szariat wprowadzic jak chca to robic w ujni...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 15 mar 2017, 14:56

godzilla pisze:
13 mar 2017, 08:03
bogwar pisze:
Jedrek, nie przesadzaj. A przy czym bedziesz sie intelektualnie onanizowal ?a Ty bez forum........to emerytura i renta. :(
ani sie tu onanizowac nie musze ani o rencie myslec... jeszczem za mlody na emeryture...
poza tym predzej wszyscy tu zostaniemy zgladzeni przez politykow z tylnego rzedu, ktorzy nam szykuja spektakl pt. apocalipse NOW 2...

nie pisuje tu bo mnie to miejsce przestalo interesowac... mam inne zainteresowania niz czytanie kto kiedy dokad jedzie, skad przyjezdza, kogo wezmie na pasazera, gdzie by popracowal, jak ma uniknac placenia podatkow potrojnie itp.

ja sie czasem wtrace ale bez jakichs powazniejszych rzeczy... na polityczne poglady Polakow nie mam wplywu a jedyne co by pomoglo to wymienic wszystkich politykow, wszystkie media spolonizowac, sedziow wymienic, zamknac granice i zrobic porzadek w kraju... wprowadzic tyrana o absolutnej wladzy i czekac co z tego wyniknie...

Widze Andrzej, ze deprecha Cie dopadla. :( :( :( Popatrz jak slonce swieci, :D coraz cieplej na zewnatrz, kobiety odslaniaja coraz wiecej swoich pieknych ksztaltow :P :P :P :P :P :P , a Ty wciaz o polityce, politykach i calym tym politycznym szambie. Nie mamy na to wazacego wplywu, wiec lepiej sie skupic na drobniejszych przyjemnosciach dla ducha i ciala. Dzis np. pod moim balkonem przeszla taka jedna pani i tak jej cos tam falowalo w dekolcie :P :P :P , ze od razu mi sie zachcialo do............ Polski. :D :lol: :D Napisz lepiej ( o ile masz cos do powiedzenia i jakies doswiadczenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) cos o damskich piersiach w odpowiednim watku. Bo o ptaszkach :lol: juz pisales. No i fajnie. Niech to forum ozyje, bo czasem musze Ci przyznac racje. Slup ogloszeniowy. :mrgreen:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 15 mar 2017, 15:17

lemina pisze:

A jak wyglada sprawa ingerencji w cytaty ? Bo rozumiem, ze czesc mozna wykasowac zostawiajac to, na co chce sie odpowiedziec, ale dopisywanie czegos bez zgody autora jest dla mnie niedopuszczalne, bo w ten sposob mozna kazda wypowiedz zmanipulowac. Czy da sie cos z tym zrobic ? :D
Bede wdzieczny za jakiekolwiek info.
Bo jesli sie nie da nic zrobic, trzeba bedzie dla wiarygodnosci poza cytatem dodawac tytul dzialu, tytul watku i date napisania, a to troche u.....ciazliwe. :mrgreen:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 15 mar 2017, 16:42

bogwar pisze:
15 mar 2017, 14:56
godzilla pisze:
13 mar 2017, 08:03
bogwar pisze:

Widze Andrzej, ze deprecha Cie dopadla. :( :( :( Popatrz jak slonce swieci, :D coraz cieplej na zewnatrz, kobiety odslaniaja coraz wiecej swoich pieknych ksztaltow :P :P :P :P :P :P , a Ty wciaz o polityce, politykach i calym tym politycznym szambie. Nie mamy na to wazacego wplywu, wiec lepiej sie skupic na drobniejszych przyjemnosciach dla ducha i ciala. Dzis np. pod moim balkonem przeszla taka jedna pani i tak jej cos tam falowalo w dekolcie :P :P :P , ze od razu mi sie zachcialo do............ Polski. :D :lol: :D Napisz lepiej ( o ile masz cos do powiedzenia i jakies doswiadczenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) cos o damskich piersiach w odpowiednim watku. Bo o ptaszkach :lol: juz pisales. No i fajnie. Niech to forum ozyje, bo czasem musze Ci przyznac racje. Slup ogloszeniowy. :mrgreen:
A tak w uzupelnieniu. Jesli tak jest, :mrgreen: to polecam wyjazd do sanatorium albo na wczasy ( w Polsce rzecz jasna :D :lol: ). Szczegolnie polecam wyjazd do sanatorium. Bylem raz. :D Z powodu bolu glowy oczywiscie. :D :lol: Tam w zdecydowanej przewadze sa kobiety ( mniej wiecej 2 do 1 ), bo faceci sa oczywiscie zdrowi i nie jezdza, gdyz uwazaja, ze tylko emeryci tam bywaja, albo ich po prostu juz nie ma. :( Nic bardziej mylnego, zwlaszcza jesli chodzi o panie. One po prostu bardziej dbaja o zdrowie i jezdza profilaktycznie w wieku " zdecydowanie " przedemerytalnym. :D :wink: :wink: :wink: :wink: Oczywiscie mozna tez pojechac z zona. :( :( :(
Tam to dopiero jest pole do popisu dla szybkich " pojazdow ", ale i te " wolniejsze " tez znajda cos dla siebie. :wink:
O kurcze........ :shock: , znowu jakas pani z pieskiem przeszla pod moim balkonem i miala bardzo kusa bluzeczke. :P :P :P
No nie........., ja nie moge sie zblizac do balkonu, bo....... :P normalnie........ SUVA........ :P :lol:

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 17 mar 2017, 09:53

mysle ze za gleboko w odbyt wchodzisz z tymi swoimi przemysleniami na temat czyichs problemow zdrowotnych...
od takich rzeczy sa specjalisci...
ja tylko patrze na ten swiat trzezwo...
zauwazam tez ze swieci slonce...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 19 mar 2017, 23:56

godzilla pisze:
17 mar 2017, 09:53
mysle ze za gleboko w odbyt wchodzisz z tymi swoimi przemysleniami na temat czyichs problemow zdrowotnych...
od takich rzeczy sa specjalisci...
ja tylko patrze na ten swiat trzezwo...
zauwazam tez ze swieci slonce...
Nie czyichs, tylko Twoich. :D Bo sie o Ciebie martwie. :(
Ostatnio jestes jakis markotny. :( No dobra, niemila ksiedzu ofiara, chodz ciele do domu. Pewnie znasz to polskie powiedzenie. :mrgreen:
Zreszta wiecej pisalem o sobie niz o Tobie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 20 mar 2017, 13:42

mysle ze bog ci odpusci nawet jesli z cieleciem do domu wrocisz...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 21 mar 2017, 01:37

godzilla pisze:
20 mar 2017, 13:42
mysle ze bog ci odpusci nawet jesli z cieleciem do domu wrocisz...
Bog podobno odpuszcza wszystkim, bo jest milosierny. :D
Gorzej z ludzmi. :mrgreen:
Na szczescie jednak zycie nie trwa zbyt dlugo, wiec i o odpuszczenie ludzkie nie nalezy sie za bardzo martwic. :mrgreen: :D :lol:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 03 wrz 2017, 01:41

Witam Szanowna Administracje. :D
Wkrotce minie pol roku od mojego grzecznego pytania, dlaczego FAQ jest po angielsku.
Do tej pory jest nadal po angielsku.
lemina pisze:
Czy moge zaproponowac tlumacza, ktory ( za odpowiednia oplata oczywiscie, bo w Szwajcarii, jak wszyscy wiemy nie ma nic za darmo :mrgreen: ), przetlumaczy te strone na jeden ( albo na wszystkie ) z obowiazujacych w Szwajcarii jezykow ?
Mieszkam w Szwajcarii, a nie w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych, a juz na pewno nie w Australii, i chce znac odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania. :evil: :evil: :evil:
Tlumaczenie mozna zrobic w ciagu kilku dni przez internet. Gdzie jest wiec problem ? :?: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 24 wrz 2017, 14:39

Podobnie jak w temacie ingerencji w cytaty.
Nie chcialbym sie powtarzac. Czy ktos tu jeszcze panuje nad sytuacja ? :evil:
Czy mam zaczac uzywac prywatnych kanalow komunikacji ?
Jestem, jak wiecie, dociekliwy i nie lubie niedomowien i niejasnosci. :D
I nie odpuszczam tak latwo. :mrgreen:

Awatar użytkownika
dunka
Rezydent
Rezydent

Post autor: dunka » 24 wrz 2017, 21:47

Tu pracowawal Bernard, tworca forum.

Potem jest jak jest :)

kiedys napisałam o dziewczenie, ktora miala zle i byla tragedia, bo siebie reklamowala, dzis robita co chceta...przewozy inne juz nikomu nie wadzi i jest , co widac...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 31 paź 2017, 22:43

dunka pisze:
24 wrz 2017, 21:47
Tu pracowawal Bernard, tworca forum.

Potem jest jak jest :)
kiedys napisałam o dziewczenie, ktora miala zle i byla tragedia, bo siebie reklamowala, dzis robita co chceta...przewozy inne juz nikomu nie wadzi i jest , co widac...
Lidka, owszem pracowal i nawet stworzyl to forum. I tu pelen szacun dla Tworcy. :D
Zawsze mam szacunek dla ludzi, ktorzy cos stworzyli nowego, zwlaszcza, jesli sluzy to innym ( ludziom, albo pokoleniom ).

I co z tego wynika dla obecnych forumowiczow ? Przejrzalem troche jego postow z odpowiedziami. Robil, co mogl. Nie zawsze jednak uwzglednial roznice w przepisach miedzy kantonami, a to czasem ma duze znaczenie.
No jest, jak jest, bo jest takie zapotrzebowanie. Kiedy Bernard byl w Szwajcarii ( szkoda, ze sie minelismy, chetnie bym go poznal, bo to chyba spoko Gosc. Zreszta z jego archiwalnej juz lokalizacji wynika, ze mieszka/l na rzut beretem od Warszawy, wiec jesli czyta czasem forum i mialby ochote sie spotkac..... nie widze przeciwwskazan. :D ), Polakow i pytan bylo duzo mniej. A tu o co chodzi ? Bo jakos nie kojarze. :shock:

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 01 lis 2017, 08:01

bogwar pisze:
24 wrz 2017, 14:39
1. Czy ktos tu jeszcze panuje nad sytuacja ? :evil:
2. Czy mam zaczac uzywac prywatnych kanalow komunikacji ?
3. I nie odpuszczam tak latwo. :mrgreen:
1. a cholera ich tam wie... pieniazki za banery splywaja... czy jeszcze jakis zarzad stowarzyszenia istnieje? tez hugo wie...
2. nie strasz nie strasz bo sie.... w sensie ze przez whatsappa se poklikasz czy jak?
3. i nie popuszczaj bo wstyd by bylo...

milusiego dzionka zycze...
:mrgreen:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 01 lis 2017, 15:06

godzilla pisze:
01 lis 2017, 08:01
bogwar pisze:
1. a cholera ich tam wie... pieniazki za banery splywaja... czy jeszcze jakis zarzad stowarzyszenia istnieje? tez hugo wie...
2. nie strasz nie strasz bo sie.... w sensie ze przez whatsappa se poklikasz czy jak?

Nie Andrzejku, po prostu wykonam telefon na prywatny numer Pani Kierowniczki, bo mam taka mozliwosc. :D
No.....chyba, ze obawiajac sie takiego posuniecia zmienila nr tel. :mrgreen:
Jak kiedys pisalem, w zasadzie na wszystko, co pisze, mam kwity. Czyli, jak pisze " ....prywatne kanaly komunikacji.... ", tzn, ze posiadam taka mozliwosc. :D Na razie jednak nie chce niepokoic Pani Kierowniczki, bo wiem, ze w Szwajcarii najprostsze sprawy urzedowe trwaja.......miesiacami. Przyjdzie jednak taki moment, ze ten czas minie. W mojej ocenie oczywiscie. :mrgreen:

Dzieki. :D Oj milusi jest, milusi, bo sobie zrobilem wolne, a pogoda ( w kazdym razie u mnie ) cudowna. :D
Pozdrowionka. :D

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 01 lis 2017, 18:06

bogwar pisze:
01 lis 2017, 15:06
godzilla pisze:
bogwar pisze:

Nie Andrzejku, po prostu wykonam telefon na prywatny numer Pani Kierowniczki, bo mam taka mozliwosc. :D
No.....chyba, ze obawiajac sie takiego posuniecia zmienila nr tel. :mrgreen:
Jak kiedys pisalem, w zasadzie na wszystko, co pisze, mam kwity. Czyli, jak pisze " ....prywatne kanaly komunikacji.... ", tzn, ze posiadam taka mozliwosc. :D Na razie jednak nie chce niepokoic Pani Kierowniczki, bo wiem, ze w Szwajcarii najprostsze sprawy urzedowe trwaja.......miesiacami. Przyjdzie jednak taki moment, ze ten czas minie. W mojej ocenie oczywiscie. :mrgreen:

Dzieki. :D Oj milusi jest, milusi, bo sobie zrobilem wolne, a pogoda ( w kazdym razie u mnie ) cudowna. :D
Pozdrowionka. :D
A w ogole dlaczego Dziadu ingerowales w moje wypowiedzl ? :evil: :evil: :evil: Wlasnie sobie z tego zdalem sprawe.
To jest niedopuszczalne do k...,y nedzy. :twisted:
No chyba wykonam ten prywatny telefon wczesniej niz mi sie wydaje. :evil: :evil: :evil: :evil:
Teraz rozumiem tego emotikona. :mrgreen:
godzilla pisze:
O zesz Ty Dziadu. :twisted: :twisted: :twisted:
W pierwszym momencie moja inteligencja zawiodla, ale nie martw sie, dokopie Ci, jak przyjdzie na to czas. :twisted: :twisted: :twisted:
Nikomu nie mozna ufac, a juz, jak widac :twisted: Rodakowi najbardziej.

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 02 lis 2017, 07:57

hmmm... dziwna reakcja u takiego niby opanowanego osobnika rodzaju ludzkiego...

gdzie ja ci ingerowalem? w co ci zaingerowalem? jak gleboko ci?

wycialem jedynie te fragmenty, na ktore chcialem odpowiedziec... nic chyba nie zmienilem?

odpowiedziales i wydaje mi sie ze to powinno zakonczyc temat...

i po co tyle razy powtarzane to slowo "dziadu"?
siwym wlosom nalezy sie raczej okazywanie szacunku niz farbowanie wlasnych na intensywniejszy odcien rozowego...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 02 lis 2017, 18:37

godzilla pisze:
02 lis 2017, 07:57
hmmm... dziwna reakcja u takiego niby opanowanego osobnika rodzaju ludzkiego...

gdzie ja ci ingerowalem? w co ci zaingerowalem? jak gleboko ci?

wycialem jedynie te fragmenty, na ktore chcialem odpowiedziec... nic chyba nie zmienilem?

odpowiedziales i wydaje mi sie ze to powinno zakonczyc temat...

i po co tyle razy powtarzane to slowo "dziadu"?
siwym wlosom nalezy sie raczej okazywanie szacunku niz farbowanie wlasnych na intensywniejszy odcien rozowego...
Opanowany jestem dopoki sie nie wkurze.
A cytat jest po to, zeby go przytaczac w oryginale ( dlatego sie nazywa cytatem ). Po to sa kolory, zeby mozna bylo zaznaczyc do ktorych jego fragmentow odnosi sie dany fragment odpowiedzi.
Owszem Ty nie zmieniles sensu cytatu, ale jak zobaczy taka mozliwosc jakis pacan, to z kazdej wypowiedzi zrobi sieczke.
Moze moja reakcja ostudzi co poniektorych. :mrgreen:
A uzyte przeze mnie slowo " Dziadu " nie ma nic wspolnego z wiekiem. Nie widzialem Cie na oczy i nie wiem jakie masz wlosy, ani ile masz lat.
W polskim jezyku uzycie takiego zwrotu oznacza po prostu poirytowanie i moze byc spokojnie uzyte rowniez w stosunku do 20latka. Czyzbys juz zapominal polski jezyk. :mrgreen:

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 02 lis 2017, 19:58

To idź do kibla i zwal kupę jak cię coś irytuje a nie zawracaj mi ciała od doopy strony... ja ci wypisałem twoje własne pytania i nie zmieniłem w nich ani jednej litery... zamiast przeprosić za idiotyczno/histeryczny wybuch ty brniesz dalej w te ekskrementy...
Uprawiaj ze sobą seks młody człowieku... wiesz jak to będzie w skrócie w języku ulicy?
Milusiego wieczoru życzę...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 02 lis 2017, 20:35

godzilla pisze:
02 lis 2017, 19:58
To idź do kibla i zwal kupę jak cię coś irytuje a nie zawracaj mi ciała od doopy strony... ja ci wypisałem twoje własne pytania i nie zmieniłem w nich ani jednej litery... zamiast przeprosić za idiotyczno/histeryczny wybuch ty brniesz dalej w te ekskrementy...
Uprawiaj ze sobą seks młody człowieku... wiesz jak to będzie w skrócie w języku ulicy?
No coz, jaki Pan, taki kram.
I wzajemnie.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 03 lis 2017, 23:19

godzilla pisze:
02 lis 2017, 19:58
Zwalilem Jedrus, zwalilem :oops: :oops: :oops: ..... troche to trwalo, ale zwalilem...., jak radziles. :oops: :mrgreen: :P :( :( Robie to codziennie, i nadal mnie k...a irytuje. :( :( :(
Moze znasz jakies proszki od irytacji po kupie ??? :shock: :lol: :( :( No bo ku.wa nic nie pomaga. :shock: :shock: :shock: W aptece pytalem i tez nic nie maja. Tzn. na kupe tak, ale na irytacje.,.,.,nie. :lol: :lol: :lol: No dobra, za pare dni lece do Polski, tam na pewno cos znajda. Bo w Polsce wszystko jest. :mrgreen:

Jedrula, co do Twojej doopy, to mysle, ze bardziej bylby nia zainteresowany kazdy dlugoletni wiezien w Polsce ( a nawet w swiecie :D :mrgreen: :lol: ).
Ja zdecydowanie bardziej wole zawracac cialo i co sie z tym wiaze, d.pcie mojej Pani ( szczupla, zgrabna i powabna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) niz Twoja, jaka ona by k..wa nie byla doope..Wprawdzie Twojej nie widzialem i nie zaprzeczam, za dla co poniektorych egzemplarzy moze byc bardzo interesujaca :lol: :lol: :lol: :lol: , ale pozwol. ze zostane przy swoim wyborze i Twoja doope zostawie do ewentualnej rozkoszy innym. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 04 lis 2017, 13:11

Widzę że ci się nudzi przy pustej butelce...
Na drugi raz gdy siądziesz do komputera to przygotuj sobie dwie flachy bo jedna to zdecydowanie za mało...
Wspominałem ci byś uprawiał seks sam ze sobą to rób tak...
Czyli pier...l się!
Następny nawiedzony duchem śniętym...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 04 lis 2017, 14:17

godzilla pisze:
04 lis 2017, 13:11
Widzę że ci się nudzi przy pustej butelce...
Na drugi raz gdy siądziesz do komputera to przygotuj sobie dwie flachy bo jedna to zdecydowanie za mało...
Wspominałem ci byś uprawiał seks sam ze sobą to rób tak...
Czyli pier...l się!
Następny nawiedzony duchem śniętym...
Butelek ci u nas dostatek. Barek mam pelny. Do wyboru do koloru. Whisky, wodka ( czysta, kolorowa ), wino musujace, piwo w roznych odcieniach i o roznej mocy. :D
Nie musze sie wiec jakos specjalnie przygotowywac. :D :lol:
Gdybym wszystko wypil, nie moglbym pisac. Dlatego zachowuje umiar. :D

No........, teraz piszesz jak facet z ja..mi. :D :lol:
Nie wiem jak Ty, ale ja sam ze soba nie musze tego robic.
Czego i Tobie zycze Andrzejku. :mrgreen:
Ale, jakby co, to wzajemnie. :mrgreen: :D
Nie zaluj sobie. To samo zdrowie. :D :mrgreen:
Jesli o tym nie wiesz, to przykro mi, umrzesz w nieswiadomosci. :( :mrgreen:
No chyba, ze juz nie mozesz. :( :( :( Wtedy wspolczuje. :(
:lol:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 04 lis 2017, 14:41

godzilla pisze:
04 lis 2017, 13:11
Czyli pier...l się!
A tak poza konkursem, zblizasz sie do granicy, po przekroczeniu ktorej, strace dla Ciebie jakikolwiek szacunek. A mam go mimo wszystko nadal, bo dyskusje z Toba sa moze ostre, ale w granicach przyzwoitosci miedzy facetami. Dlatego prosze, wez zimny prysznic. :mrgreen: Ja Cie posluchalem i kupe zwalilem. :D

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 04 lis 2017, 23:04

Czyli co, pogadać tylko chciałeś?
W internecie jest wiele innych miejsc, króre żyją... to miejsce jako forum dyskusyjne umarło....

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 19 lis 2017, 02:41

godzilla pisze:
04 lis 2017, 23:04
Czyli co, pogadać tylko chciałeś?
W internecie jest wiele innych miejsc, króre żyją... to miejsce jako forum dyskusyjne umarło....
A czemu nie ? :D
Podobno lepiej z madrym zgubic, niz z glupim znalezc. :D
A ze glupi nie jestes :D, chetnie z Toba rozmawiam. :D
Mimo, ze czasem mi za skore zaleziesz. :D :lol: :lol: :lol:
Lubie gosci z j.jami. Nawet, jesli juz z nich ( doslownie ) nie korzystaja.
Sorry, spoko, nie musi to Ciebie dotyczyc. :mrgreen: :D :lol:
Na przyszlosc prosze jednak moje wypowiedzi przytaczac w oryginale.
To jest wlasnosc intelektualna i jesli ktos tego nie uszanuje narazi sie na moja.......... oj k..wa ostra reakcje. :twisted:
A co do tego forum, to obaj je utrzymujemy przy zyciu. I nie badz takim malkontentem ( https://sjp.pwn.pl/sjp/malkontent;2480876.html )-
Popatrz na ilosc wyswietlen w watkach, w ktorych sie bierzemy za lby. Niektorzy moga pomyslec, ze to rezyserowane, ale ja przysiegam, ze nie. :D

Odpowiedz