Szukam Mechanika -Diagnosty, hobby mech

Tutaj publikujemy (bezpłatne) ogłoszenia drobne.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
1. Wszystkie ogłoszenia starsze niż 2 miesiące będą usuwane
2. Zanim umieścisz ogłoszenie o poszukiwaniu mieszkania proszę sprawdzić, czy na stronach internetowych podanych w TYM linku nie ma żadnych interesujących propozycji
robert1020
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

Szukam Mechanika -Diagnosty, hobby mech

Post autor: robert1020 » 11 lut 2018, 11:44

Witam.Szukam mechanika ,diagnostyka ktory zdiagnozuje automatyczna skrzynie biegow w Mercedesie C270 cdi ,W203 ,2003-rok,skrzynia 722.6,5-biegowy automat.Auto jeszcze jezdi choc z problemem zmiany biegow.Mieszkam pod Zurichem.Pozdrawiam

rubio
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Re: Szukam Mechanika -Diagnosty, hobby mech

Post autor: rubio » 11 lut 2018, 23:00

Witam w szwajcari raczej naprawa jest nie możliwa jak znajdziesz kogos to przygotuj się na durzy wydatek a jak nie znajdziesz to mam kolege pod szutgartem co robi skrzynie automatycze albo w Polsce u mnie w miescie robi tylko skrzynie automatyczne osobiście kilkakrotnie sprawdzony przeze mnie polecam

bari76
Domownik
Domownik

Re: Szukam Mechanika -Diagnosty, hobby mech

Post autor: bari76 » 18 lut 2018, 06:54

Moze wystarczy olej zmienic ..??mysle ze mogloby to pomuc w duzym stopniu...jest warsztat do samodzielnej naprawy ..pod zurichem .w Rumlang ..koszt to 30 fr za godzine wynajmu podnosnika + narzedzia ..kup olej i filtr ..trzeba by podlaczyc kompoter moze cos pokaze ja kompa mam moze cos pokaze moznaby to w sobote ogarnac ..oczywiscie wypadaloby choc 50fr dac ;);)

Odpowiedz