Szukam Mechanika -Diagnosty, hobby mech

Tutaj publikujemy (bezpłatne) ogłoszenia drobne.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
1. Wszystkie ogłoszenia starsze niż 2 miesiące będą usuwane
2. Zanim umieścisz ogłoszenie o poszukiwaniu mieszkania proszę sprawdzić, czy na stronach internetowych podanych w TYM linku nie ma żadnych interesujących propozycji
robert1020
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

Szukam Mechanika -Diagnosty, hobby mech

Post autor: robert1020 » 11 lut 2018, 11:44

Witam.Szukam mechanika ,diagnostyka ktory zdiagnozuje automatyczna skrzynie biegow w Mercedesie C270 cdi ,W203 ,2003-rok,skrzynia 722.6,5-biegowy automat.Auto jeszcze jezdi choc z problemem zmiany biegow.Mieszkam pod Zurichem.Pozdrawiam

rubio
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Re: Szukam Mechanika -Diagnosty, hobby mech

Post autor: rubio » 11 lut 2018, 23:00

Witam w szwajcari raczej naprawa jest nie możliwa jak znajdziesz kogos to przygotuj się na durzy wydatek a jak nie znajdziesz to mam kolege pod szutgartem co robi skrzynie automatycze albo w Polsce u mnie w miescie robi tylko skrzynie automatyczne osobiście kilkakrotnie sprawdzony przeze mnie polecam

bari76
Domownik
Domownik

Post autor: bari76 » 18 lut 2018, 06:54

Moze wystarczy olej zmienic ..??mysle ze mogloby to pomuc w duzym stopniu...jest warsztat do samodzielnej naprawy ..pod zurichem .w Rumlang ..koszt to 30 fr za godzine wynajmu podnosnika + narzedzia ..kup olej i filtr ..trzeba by podlaczyc kompoter moze cos pokaze ja kompa mam moze cos pokaze moznaby to w sobote ogarnac ..oczywiscie wypadaloby choc 50fr dac ;);)

bari76
Domownik
Domownik

Post autor: bari76 » 18 lut 2018, 10:43

Te skrzynie tak maja ..o ile jeszcze jezdzi to nie musi byc u mnie ..ale dobrze radze znajdz mechanika ktory na twoich oczach zleje stary olej wleje tyle samo nowego ..przeplucze skrzynie na nowym oleju ..znowu go zleje ..odkreci miske olejowa skrzyni ..wymieni filtr i zaleje na nowo nowy olej ..oleju wchodzi 14l..zlac mozna tylko 7-8.5..L wiec tyle nalezy kupic do wyplukania ..i tyle samo do zalania ostatecznego po wymianie filtra..
Zestaw filtr +uszczelki miski olejowej mozna kupic w internecie ..
Olej nie musi byc orginalny mercedesowski ..niestety musi spelniac specyfikacje gestosci i lepkosci orginalnego..

willi
Domownik
Domownik

Post autor: willi » 18 lut 2018, 20:45

Hej jesli ciagle masz problem, zadzwon 0779171967 chetnie sms, podam ci tel do mechanika ktory ci pomoze.

Odpowiedz