Slub i wesele z polska orkiestra w Zurychu

Tutaj jest miejsce na wszelkie pytania i pogadanie na tematy ogólne - czyli Szwajcaria we wszystkich wymiarach!
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
lidia76d
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu
Gadu: 0

Slub i wesele z polska orkiestra w Zurychu

Post autor: lidia76d » 23 kwie 2008, 07:14

Wiatm waszystkich forumowiczow. :lol:
Mam powazne pytanie na przyszly rok. Siostra chciala zorganizowac slub koscielny i wesele w Winterthurze. wiem ze sa tu polskie msze i to mozna zalatwic. ale pytanie jest czy jest jakis zespol muzyczny ktory zagralby na weselu ? oczywiscie po polsku i jak najbardziej niemieckie lub angielskie piosenki sie licza. Slub dopiero planowany na przyszly rok lato ale juz chcielibysmy sie zorientowac co i jak. Wiem ze tu nie ma takich zwyczaji ale zawsze warto sprobowac...

buziaki

Awatar użytkownika
basiula
Rezydent
Rezydent

Post autor: basiula » 23 kwie 2008, 07:32

lidzia ja wiem ze na balu Poloni zawsze zamawiaja jakis zespol z Polski.
Zglos sie moze do Towarzystwa Polskiego w Winterthurze - bo oni to organizuja- i z pewnoscia jakies wskazowki dostaniesz :lol:

http://www.polenverein.ch/pl/index.htm

lidia76d
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: lidia76d » 28 kwie 2008, 01:24

dzieki.. za info..

Odpowiedz