Dlugosc, twardosc czy figlarnosc ?

Tutaj jest miejsce na wszelkie pytania i pogadanie na tematy ogólne - czyli Szwajcaria we wszystkich wymiarach!
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Awatar użytkownika
jagoda
Rezydent
Rezydent
Gadu: 0
Kontaktowanie:

Re: Dlugosc, twardosc czy figlarnosc ?

Post autor: jagoda » 07 mar 2017, 12:27

Tak. od Maja ub. roku jestem na emeryturze. A zdjecie na profilu jest chyba z 2010 roku. Wtedy mialam 20..teraz 22 :) :)
Czas nikogo nie oszczedza,nawet mnie. Ale geny ,nie zadne zabiegi kosmetyczne , tez robia swoje ;)
Niemniej dziekuje za Komplement :)
Usmiech i humor to zwycieski znak gorowania nad losem

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 07 mar 2017, 16:02

jagoda pisze:
07 mar 2017, 12:27
Tak. od Maja ub. roku jestem na emeryturze. A zdjecie na profilu jest chyba z 2010 roku. Wtedy mialam 20..teraz 22 :) :)
Czas nikogo nie oszczedza,nawet mnie. Ale geny ,nie zadne zabiegi kosmetyczne , tez robia swoje ;)
Niemniej dziekuje za Komplement :)
To co Ty, Kopernik jestes ? :shock: Zatrzymalas Ziemie ? :shock: Z 7 lat zrobic 2 ? :shock: Pelen szacun. :D Wprawdzie w filmie Machulskiego " Seksmisja " padlo stwierdzenie, ze Kopernik tez byl kobieta, ale myslalem, ze to zart, bo to byla komedia. A tu prosze, potwierdzenie u zrodla. :P :P :lol:
Wiesz, ze komplementy to meskie bajery. Ja napisalem to, co widza ( jeszcze :lol: ) moje oczy. :D
To gdzie jest takie dobre powietrze ? W Gdansku, czy w Wallis ?
Jagoda, tak trzymaj. :D Pozdrawiam serdecznie. :D

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 07 mar 2017, 16:18

Kurcze, ale znow zboczylismy z tematu, jakim sa aktualnie damskie piersi. :P :P :P

timo
Domownik
Domownik

Post autor: timo » 09 mar 2017, 10:24

Oj coś cichutko na tym Forum ,pogoda a może inna przyczyna ,ale watpie.
Czy to nie jest przypadkiem winna akcja tego
Dom Aukcyjny.
Bogwar S.A. :D wszystkie klijentki szykują się do jazdy próbnej ''Old Timerem' i Boguś już zyski liczy :D :D
Dziwie się wprawdzie jak tak jest bo zareklamowałeś te ''autko''bez obrazy :lol: :lol: jako pojazd usługowy typu ,przynieś ,wywieś ,zawieś;; a takie ''autka''to przeważnie klijętki już mają albo tu albo w Polsce na stanie i po co im drugie.
U mnie też nie za wielki ruch ale udało się była jazda próbna no ale mój ''Old Timer'' to ''autko'' do szybkiej jazdy ,zabawy,bardziej sportowe pozwalacace poczuć ten dreszczyk emocji. :wink: :wink: :wink: Pozwalam na jazdę bez hamulców na pełnych obrotach i bez ''trzymanki'',omijamy wszelkie przepisy i zakazy,a ostatnio nazbierało się trochę punktów karnych bo klijentka naprawdę lubiała szybkość :wink: :wink: Fakt z jazdą od tyłu och sorki do tyłu miała problemy ale nadrobiła to po skonczonej jeżdzie dobrym polerowaniem blacharki :wink: .
Wiesz Boguś muszę przyznać że nam ''handlarzom'' profesjonalnym opinie popsuli amatorzy co ''wciskali'' niby to dobre ,nowe i mało uzywane ''autka''a okazywało się że to na złomowanie się tylk nadawało :wink: :wink: i dlatego tryeba poprawić reputację .
Zaznaczam że ten post nie jest humorystyczny i ironiczny bo moja przedwczorajsza klijentka z jazdy próbnej czyta te Forum a klijent nasz pan
Jazdy próbne -wtorki,srody,piatki lub weekendy po wczesniejszym uzgodnieniu terminu-Zapraszamy
Po kilku takich jazdach może będę mogł wiecej pwiedzieć i wypowiedzieć się na temat wątku tzn -piersi

90s
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: 90s » 09 mar 2017, 11:17

Awatar użytkownika
jagoda
Rezydent
Rezydent
Kontaktowanie:

Post autor: jagoda » 09 mar 2017, 17:55

No wiesz bogwar..Kopernik nie Kopernik..Jak sie od zycia kopy dostaje to wtedy i Pier/w/si sa ostani :) To tak zeby nie zboczyc z tematu ;)
Obecnie zamienilabym ,,Seksmisje,, na ,,50 twarzy Greya,, :) :) :) :twisted: W obu wystepuja piersi. A seksapil to tez nasza bron kobieca :) - tak ogolnie rzecz ujmujac .
Cieszy mnie ze masz dobre oczy :wink: -jeszcze, bo napewno bedziesz ich potrzebowal tu i owdzie zerknac i niejedno zobaczyc ;) Zycze Ci wiec sokolego wzroku . Kto wie..moze przyda sie na lowy ;) :mrgreen:
A komplemty to slowa /mowione ,pisane/,skadinad czasami mile :)
Co zas powietrza sie tyczy..no coz... Gdansk odwiedzam rzadko. Od 10 lat oddycham tutejszym powietrzem i znakiem tego chyba mi sluzy ;) Krotko mowiac - jestem baba konserwa :) :mrgreen:
Pozdrawiam Cie rownie serdecznie i zycze niezmiennego poczucia humoru ! :) Bo grunt to Humor miec i w ciasnych butach niechodzic :)

suzi
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: suzi » 10 mar 2017, 14:14

No co racja to racja..bez Bogwara i Timo watek prawie zamarl.. :( .i tu jeszcze tyle ciekawych rzeczy mozna by napisac... :D

Timo wiec jednak? chyba bales sie tego spadku akcji i odremontowales OLDTIMERA ?Ha ha ha.. :lol: :lol: .pisalam:
,, zobaczysz ile chetnych bedzie, aby je chociaz przez chwile potrzymac.. :D .hahaha ....:lol: :lol: A z ta jazda probna to tak nie obiecuj.... :D bo jak Panie zechca probowac to i wymiana wtryskow nie pomoze.. :lol: :lol: .,,

i prosze jak zadzialalo.... :D
Dom Aukcyjny Bogwar S.A. ruszyl wraz z wiosna.. :D i Bogwar zareklamowal a Timo skrzystal... :lol: :lol: :lol: to sie nazywa Spolka z o.o.... :lol: :lol: :lol: .tylko nie wiem czy Bogwar tez taki zadowolony.. :?: .hahaha.... :lol: :lol: :lol:
A ty sie Timo tak nie chwal, bo jak inne kobiety poczytaja tez beda chcialy skorzystac.... a jak Ci sie trafi kolejna co lubi szybkosc mozesz nie nadazyc.. :D :lol: ..i nawet sportow autko nie pomoze... :D .hahaha... :lol: a jak klientka przeczyta co napisales, to i klepanie Ci nie pomoze.... :lol: :lol: :lol: Padam ze smiechu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A mial byc watek o piersiach.... :D
Ale Timo racje musze Ci przyznac...ze ,,amatorzy,, popsuli wam troche opinie i teraz musicie nadrabiac... :D

timo
Domownik
Domownik

Post autor: timo » 10 mar 2017, 16:41

A przeczytała ,przeczytała i nie było klepania maski :) :) Nawet powiem więcej o dłuższy leasing poprosiła ,pomyśle, bo takiemu kierowcy warto dać kierownice.Ma jedno w domu ale coś zawodzi ,mocy mało czasami już przy wyprowadzaniu z garażu szwankuje więc nawet w dłuszą drogę się nie wybiera. :D :D
Pawo Handlu mówi że ''Reklama dzwignią handlu''więc troszkę reklamy nie zabraknie a i klijentela coraz bardziej wybredna ,choć dzięki internetowi sprawdzają opinie o najlepszych auto salonach i wybierają sprawdzone,bo jak już zmienić to na lepszy model :P :P I nie obawiam się natłoku nowych klijentek bo jeszcze ''autko'' nie jedną mistrzynie kierownicy zaskoczy :lol: mimo przebiegu i lat.

Z Bogusiem nie wojuje ,wojenke na 'rymowaanki'przegrałem a w tej ''branży'''inne ''autka ''oferujemy i w innych Kantonach. :wink: :wink:
Zresztą widzę że nie pisze nic tzn zaganiany by wszystkim dogodzić bo klijent nasz pan :wink: :wink:

Poczekamy może ktoś o piersiach znów zacznie pisać ,bo teraz zeszliśmy na temat ''motoryzacji''i dobrej szybkiej jeżdzieno ale i wspólny akcent o pieriach jest bo jak szybka jazda to dobrze jak te małe czy duże ''zderzaki''kierowcy są na miejscu

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 13 mar 2017, 19:01

timo pisze:
09 mar 2017, 10:24
Dziwie się wprawdzie jak tak jest bo zareklamowałeś te ''autko''bez obrazy :lol: :lol: jako pojazd usługowy typu ,przynieś ,wywieś ,zawieś;; a takie ''autka''to przeważnie klijętki już mają albo tu albo w Polsce na stanie i po co im drugie.
Timo, no co Ty. :D Przyniesc moge owszem, satysfakcje ( jak dam rade :lol: ), ale wywieszac ani zawieszac np. bialej flagi nie mam zamiaru ( jeszcze :mrgreen: ).
timo pisze:
U mnie też nie za wielki ruch ale udało się była jazda próbna no ale mój ''Old Timer'' to ''autko'' do szybkiej jazdy ,zabawy,bardziej sportowe pozwalacace poczuć ten dreszczyk emocji. :wink: :wink: :wink:
To znaczy jak ? :shock: " Trzy ruchy i suchy " ? :shock: Oj, nie wiem, czy kobiety to lubia. :mrgreen: :mrgreen:
timo pisze:
Wiesz Boguś muszę przyznać że nam ''handlarzom'' profesjonalnym opinie popsuli amatorzy co ''wciskali'' niby to dobre ,nowe i mało uzywane ''autka''a
O przepraszam, ja nie handluje profesjonalnie swoim egzemplarzem. :evil: Wystawilem na aukcje, zeby poznac swoja wartosc. :oops: Poki co, ma wlascicielke, ale jak sie trafi klientka i ja przekona, ze czas na zmiany, to nie wykluczam. Mnie pewnie nikt nie bedzie pytal :mrgreen: :lol: , ale zawsze moge odmowic posluszenstwa. Jak to pojazd, a zwlaszcza OLDTIMER. :lol:. Gorzej, jak sie dogadaja i beda mnie chcialy uzytkowac naprzemiennie. :cry: :cry: :cry: . Wtedy to az strach sie bac. :( :oops: :lol:
To juz wole zlomowisko. :lol: :lol:
Bo stad juz do huty blisko.
A jak wezma mnie do huty,
bede znow chodzil na " ksiuty ". :mrgreen: :lol:
Przetopiony, uwolniony.
od kochanki i od zony. :P :lol:
Nie ma to jak wolnym byc,
jakie chcesz paliwo pic,
wjezdzac tam, gdzie ci pasuje, :wink: :wink: :wink:
tak, jak twoje cialo czuje. :lol:
Wtedy sie nie czujesz zerem,
bedac nawet OLDTIMEREM. :D :lol:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 02 lip 2017, 01:23

No i co kochani,
sex tematow fani ? :D
Czyzby piersi temat
sprawil nam dylemat ? :lol:
Lepsze male, zgrabne,
Piekne i powabne? :D
Czy tez moze duze,
wywolujac burze,
w mozgu u faceta,
myslac, ze kobieta,
tylko z nich sie sklada,
chociaz Tima rada
inaczej to gada. :D :lol:
No dobra, starczy tego rymowania. Bylby czas do pogadania. Widze, ze watek zdycha smiercia naturalna i jeszcze troche, a wygraja zwolennicy upadku forum w ogole. Co do piersi, damskich oczywiscie ( na meskie tez przyjdzie pora i tu drzyjcie chuderlaki, macie czas na odbudowe :mrgreen: ), to z postow wynika ( a byl czas sie wypowiedziec :mrgreen: ), ze przepisu nie ma. :(. Tak, jak przy meskim czlonku, raczej bez wiekszych sprzeciwow ( zwlaszcza kobiet :mrgreen: ) najwazniejsza byla niezawodnosc, tak, co do damskich piersi, nie ma reguly, jak sie okazuje. I ja sie pod tym podpisuje. :D Po prostu, male jest piekne, a duze..........tez uwielbiamy. :D :D :D
Czas chyba jednak zmierzyc sie z nowym tematem. Poniewaz ostatnio na tapecie byly damskie czesci ciala, wiec demokratycznie wypadaloby postawic pod pregierzem meskie. Nie ma jednak przymusu, poniewaz damskie sa zdecydowanie bardziej wdzieczne. :D :lol: Demokracja jednak swoje prawa ma, wiec proponuje do wyboru tylki damskie lub meskie, a wlasciwie oba egzemplarze. Bo przyznam szczerze, ze...., na damskie oczywiscie :mrgreen: , zawsze zerkam i zerkal bede, nawet, kiedy mi nic innego nie pozostanie i oczywiscie wzrok na to pozwoli. :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No wiec Panie I Panowie, :D
kto w temacie sie wypowie ? :D
Tylek maly, tylek duzy ?
Czemu on w ogole sluzy ?
Na kolanach go posadzic,
czy tez kopa mu zasadzic ? :mrgreen: :lol:
W zaleznosci czyj on jest,
rozny mozna zrobic gest. :lol:
Zapraszam do wypowiedzi,
jesli ktos ten watek sledzi. :D :D

Awatar użytkownika
jagoda
Rezydent
Rezydent
Kontaktowanie:

Post autor: jagoda » 02 lip 2017, 07:36

Hehe...z braku snow dales upust swoim przemysleniom . Przyznam ze weny Ci nie brakuje :D Tak 3-maj !...moze byc i chyba najlepiej damski tylek : :P Ja wole jednak meskie. Tez jest na co popatrzec :wink: Musi jednak pasowac do calej sylwetki. A gdyby jeszcze byl wyrzezbiony jak Apollo...byloby oh i ah :twisted:
No coz,pomarzyc dobra rzecz i nic nie kosztuje :mrgreen:

Milej niedzieli zycze
Jagoda

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 03 lip 2017, 07:03

bogwar pisze:
02 lip 2017, 01:23
Tylek maly, tylek duzy ?
proporcje sa najwazniejsze... dla oka...
a forum juz dawno zdechlo, tylko teraz sie je reanimuje uzywajac odgrzewanego kotleta...
czy raczej bratwursta...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 03 lip 2017, 20:23

godzilla pisze:
03 lip 2017, 07:03
bogwar pisze:
Tylek maly, tylek duzy ?
a forum juz dawno zdechlo, tylko teraz sie je reanimuje uzywajac odgrzewanego kotleta...
czy raczej bratwursta...
Kotlet stary, kotlet swiezy,
posmiac czasem sie nalezy. :D
Bo bez smiechu, to jest kicha.
No i forum wtedy zdycha. :D :lol:

Mentowy007
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: Mentowy007 » 04 lip 2017, 21:43

hey laura;) moze drink;p

Mentowy007
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: Mentowy007 » 04 lip 2017, 21:47

laura mo drink;)

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 08 lip 2017, 19:32

Widze, ze Mentowy007 przesledzil caly watek. :D
Chwala Ci za to. Ale jestesmy juz na innym etapie i na innych czesciach ciala. Moze jednak cos na temat ? :D
godzilla pisze:
03 lip 2017, 07:03
bogwar pisze:
Tylek maly, tylek duzy ?
Andrzej, a Ty co, juz tylko oczy ? :shock:
No nie wierze. :lol:
Doloz do pieca i bedzie heca. :D :lol:

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 10 lip 2017, 12:08

no nie mow ze ty oceniasz jedynie piekno wewnetrzne...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 20 lip 2017, 19:09

godzilla pisze:
10 lip 2017, 12:08
no nie mow ze ty oceniasz jedynie piekno wewnetrzne...
No nie, piekno wewnetrzne oceniam znacznie pozniej. :D
Najpierw sie delektuje tym, na co pozwalaja zmysly. :wink: :wink:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 28 lip 2017, 23:58

I wyglada, ze jest kicha,
watek chyba jednak zdycha. :(
wszyscy tylko go czytaja
i sie nie wypowiadaja. :(
Temat przeciez aktualny,
wizualny, wymierzalny. :P
A Panowie, no i Panie,
nie sa nic napisac w stanie. :shock:
Czyzby piekny, damski tylek,
sprawial taki Wam wysilek,
ze napisac nic sie nie da ? :?: :D
Bo bez tego raczej bieda. :(
Szacun wielki dla jagody,
ktora lamiac pierwsze lody,
przedstawila swe marzenia.
jak najbardziej do spelnienia. :D
A wiec Panie i Panowie,
kto nastepny sie wypowie ? :?: :D

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 04 sie 2017, 14:42

jest tu tyle interesujachych ogloszen ze zanim czlowiek wszystkie tytuly watkow przeczyta to juz wieczor i spac trza sie klasc... no chyba ze ktos na stojaco twardo, dlugo i figlarnie zasypia

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 05 sie 2017, 17:17

godzilla pisze:
04 sie 2017, 14:42
jest tu tyle interesujachych ogloszen ze zanim czlowiek wszystkie tytuly watkow przeczyta to juz wieczor i spac trza sie klasc... no chyba ze ktos na stojaco twardo, dlugo i figlarnie zasypia
A Tobie to juz tylko czytanie ogloszen pozostalo ? :shock: :lol:
Z nastaniem wieczoru tylko emeryci chodza spac, a i to nie wszyscy. :D
Ci, ktorym temat watku nie jest obcy, wieczorem dopiero zaczynaja dzialac. :lol:

Awatar użytkownika
dunka
Rezydent
Rezydent

Post autor: dunka » 05 sie 2017, 20:49

To ja juz nie wiem, ktory z Was dlugi, ktory figlarny, a ktory twardy i jakie ma to znaczenie w pogawedkach :))))

A wieczorowa pora, to uruchamia sie tez gawedziarstwo...

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 05 sie 2017, 21:22

dunka pisze:
05 sie 2017, 20:49
To ja juz nie wiem, ktory z Was dlugi, ktory figlarny, a ktory twardy i jakie ma to znaczenie w pogawedkach :))))

Dzisiaj, owszem, gawedze, bo jestem w CH. Ale za tydzien o tej porze...... :wink: :wink: :wink: z pewnoscia nie bede mial czasu pisac postow. :D :lol:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 06 sie 2017, 01:11

dunka pisze:
05 sie 2017, 20:49

Filmy sie skonczyly, a spac sie nie chce z powodu upalu, wiec pomyslalem, ze jeszcze pogawedze. :D :lol:
Nie wiem jak Jedrek, ale dlugi to nie ja, ani moj przyjaciel........... wiatr, jak spiewal sp. Demis Roussos ( mam nadzieje, ze pamietasz goscia ). Ot, po prostu, sredni......., europejski wzrost i dlugosc. Ani nie zaskoczy, ani nie zawiedzie i krzywdy nie zrobi. :D :lol: :lol: :lol: :lol:
A figlarny jestem, zwlaszcza na lekkim rauszu. Co do Andrzeja, nie mam danych, ale z tego, co wiem to nie pije, wiec nie wiem jak z jego figlarnoscia. :D
A twardosc ? Hmm,............dobre pytanie. Jesli chodzi o mnie, to roznie bywa, a jesli o .........., :wink: :wink: :wink: :lol: :D to trzeba by zapytac moja Pania. Skoro jednak mnie nie zmienia na mlodszy model ( a niech sprobuje :evil: pol swiatu tego kwiatu :lol: ), to chyba tragedii nie ma. :lol: :lol: :lol: :lol:
A dokladnie, jesli chodzi o Jedrka, to niech sam sie wypowie, skoro jest pytany.
Andrzej, to jak tam u Ciebie w tych tematach ? :D :lol: Pani pyta, wypada odpowiedziec. Badz gentlemanem. :D
W pogawedkach to jednak rzeczywiscie ma niewielkie znaczenie. Najlepiej przekonac sie osobiscie. A wiec.....masz jakies propozycje? :D :lol: :lol: :lol:

b-r-k
Rezydent
Rezydent

Post autor: b-r-k » 06 sie 2017, 10:02

Koń by się uśmiał...hihihhahaha

Urszula Dudziak, pisowska ekspert ds wychowania w rodzinie, autorka programu dla szkół Ministerstwa Edukacji Narodowej:
"Kobieta, pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia, choruje."

"Niech pani spróbuje seksu! Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy! Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukładać!" - Jerzy Owsiak do pani posłanki profesor Krystyny Pawłowicz.

I KOMU TU WIERZYĆ?
-------
Każdy trud przynosi zysk, gadulstwo - jedynie straty. (Salomon 925 p.n.e ).... ;-)

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 06 sie 2017, 14:36

b-r-k pisze:
06 sie 2017, 10:02

Urszula Dudziak, pisowska ekspert ds wychowania w rodzinie, autorka programu dla szkół Ministerstwa Edukacji Narodowej:

"Niech pani spróbuje seksu! Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy! Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukładać!" - Jerzy Owsiak do pani posłanki profesor Krystyny Pawłowicz.

I KOMU TU WIERZYĆ?
no prosze... normalne kobiety sa oburzone qrew... sorry, chamskim zachowaniem tego zboja owsika, prosto z du... z chlewa wychodzacego, a nasza "blekitna krew" pochwala takie chamstwo prosto z du... z chlewa...

to taka nasza nowa polska jakosc... chamstwo i chlew na salony!

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 06 sie 2017, 14:39

bogwar pisze:
05 sie 2017, 17:17
godzilla pisze:
04 sie 2017, 14:42
A Tobie to juz tylko czytanie ogloszen pozostalo ? :shock: :lol:
Z nastaniem wieczoru tylko emeryci chodza spac, a i to nie wszyscy. :D
Ci, ktorym temat watku nie jest obcy, wieczorem dopiero zaczynaja dzialac. :lol:
czytaj miedzy wierszami...
ja pisze o forum... o "dyskusjach" tutaj...
mozesz sobie podyskutowac skad dokad i za ile...
a jak ktos wyskoczy z tematem do dyskusji to sie tylko za glowe mozna zlapac jak jeszcze pogrobowce stalinizmu probuja wplywac na ludzkie zachowania...
przyklad masz powyzej...
rzygac sie chce na takie komentarze...

b-r-k
Rezydent
Rezydent

Post autor: b-r-k » 06 sie 2017, 14:59

godzilla pisze:
06 sie 2017, 14:36
b-r-k pisze:
06 sie 2017, 10:02

I KOMU TU WIERZYĆ?
no prosze... normalne kobiety sa oburzone qrew... sorry, chamskim zachowaniem tego zboja owsika, prosto z du... z chlewa wychodzacego, a nasza "blekitna krew" pochwala takie chamstwo prosto z du... z chlewa...

to taka nasza nowa polska jakosc... chamstwo i chlew na salony!

Spoko ! Skarbie! Godzilko czytaj ze zrozumieniem. Potwierdzam raczej, :D ba ! żywym przykładem jestem, :oops: że wpływ nasienia jest dobroczynny. :oops: nie choruję na nic ! :D :lol: tfu tfu puk puk w nie malowane drzewo!
-------
Każdy trud przynosi zysk, gadulstwo - jedynie straty. (Salomon 925 p.n.e ).... ;-)

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 06 sie 2017, 17:40

Rafał Ziemkiewicz:
Panu Owsiakowi odbija od dawna. Hołdy dla "świeckiego świętego", zachwyt, z jakim media podchwytują jego mądrzenie się o Kościele, patriotyzmie i polityce - tym większy, że przecież "ręka ręka myje", skoro odstawiana od władzy i wpływów sitwa zawsze może na wiernego "Jurka" liczyć, to i sama stara się go nadąć do rozmiarów liberalnej Matki Teresy, i to w wersji poprawionej - to wszystko źle zrobiło na mózg prostemu w gruncie rzeczy człowiekowi. Uwierzył biedak w swoją wielkość, a może wręcz boskość. Może trudno się dziwić.

Ale to, na co sobie "guru" lemingów pozwolił wobec Krystyny Pawłowicz to przekroczenie ostatnich granic przyzwoitości. Publiczne poniżanie starszej kobiety - czy kogokolwiek - insynuacjami o rzekomym niewyżyciu seksualnym jest samo w sobie skrajnie obrzydliwe. A już gdy czyni to człowiek, który zaspokaja się seksualnie słoikiem z pieniędzmi, a orgazmów doznaje gadając do kamer i tłumów - szczególnie.

Jak to fajnie, że "Jurek" pozostanie takim eleganckim i godnym podziwu europejczykiem dla różnych "dziewuch", pań drańskich i innych feminazistek, które doznawały spazmów oburzenia "nieopisane chamstwo", jakim było umieszczenie na TT zdjęcia modelki w luksusowej czarnej bieliźnie.

Nie przychodzi mi do głowy nic bardziej stosownego do sytuacji, niż słowa Witolda Gombrowicza z "Operetki":

"rzyg, rzyg!"

b-r-k
Rezydent
Rezydent

Post autor: b-r-k » 06 sie 2017, 21:59

"rzyg rzyg"
, z mównicy sejmowej, o kanaliach, mordercach ? wsio ryba
ponieważ nie seksualne to cicho jakoś...
a przecież seks, przekazanie życia, ciągłości, to sens życia.

no chyba, że się mylę. Co całkiem nie wykluczone.

najważniejsze, że dżentelmen forumowy,
znawca tego i owego, forumowy mentor
ludzkiej myśli genialny interperator
Niech nam żyje Godzil Wielki
od podstawy do kropelki.
-------

b-r-k
Rezydent
Rezydent

Post autor: b-r-k » 09 sie 2017, 10:48

make love not war
-------

Awatar użytkownika
godzilla
Swojak
Swojak

Post autor: godzilla » 09 sie 2017, 15:09

o uju to pani chraBinia chetnie dyskutuje, jak widze...

b-r-k
Rezydent
Rezydent

Post autor: b-r-k » 10 sie 2017, 16:26

['=godzilla post_id=285255 time=1502287760 user_id=101]
o uju to pani chraBinia chetnie dyskutuje, jak widze...
[/quote]

Make love not war

a o czym tu dyskutować?
po googluj a znajdziesz cudowną pigułkę i proszek na długość i na twadrdość, ale niestety na figlarność ani rozumek i mądrość żadnych piguł jeszcze nie wymyślili, ale.... afrodyzjaki dla kobiet kupisz w u Bucherer'a $
-------

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 08 paź 2017, 19:39

No......naboje wystrzelali, :D
a...., ze nowych im nie dali, :(
trzeba do tematu wrocic
i te strzelanine skrocic. :D :lol:
A tematem d.pcie damskie. :P :P :P