Praca w banku typu UBS ,credit suisse

Kariera, praca, CV i inne związane z tym tematy.
Tutaj NIE umieszczamy swoich ogloszen. Mozna je umieszczac w dzialach "Ogloszenia" ponizej.
gkozka
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Praca w banku typu UBS ,credit suisse

Post autor: gkozka » 04 wrz 2016, 00:35

Witam serdecznie. Czy ktoś z was może Pracuje w banku typu UBS albo Credit Suisse w Szwajcarii? Czy bardzo ciężko tam się dostać? jeśli ktoś z was pracuje jakie macie doświadczenia. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Modulo
Domownik
Domownik
Gadu: 0

Re: Praca w banku typu UBS ,credit suisse

Post autor: Modulo » 08 wrz 2016, 21:41

Ja pracuję przez firmę zewnętrzną. Do jednej z firm zewnętrznych łatwo się dostać. Do UBS-u na etat trudno bo ogólnie mają wstrzymane zatrudnianie, więc jak ktoś odejdzie lub go wyrzucą, to szukają nowego. Pensje dla pracowników zewnętrznym trochę wyższe, ale mniej benefitów.

pumerli
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: pumerli » 14 gru 2016, 06:54

Co za bzdury UBS ma problemy w zatrudnianiu bo stracil za duzo pieniedzy w Stanach ,jednak rzad Szwajcarski pokryl ich dlugi zeby istnieli na rynku , UBS mimo super obsugi i wykfalifikowanych ludzi ma caly czas jakies problemy . Mamy znajomych On po studiach wyzszych 3 jezyki biegle doswiadczenie 20 lat w Banku ico zblizyl sie do wieku 50 i od razu stracil prace bo majac ten wiek w szwajcari koszty pracownika sa zbyt wysokie zeby go utrzymac . Kogo zatrudnia POlaka z Angielskim . Ludzie obudzcie sie w finansach najlepsi na swiecie sa Anglicy maja cale osiedla ktore tu buduja sprzedaja majatki w Angli i tu sie osiedlaja to oni maja najlepsze posady . Zbs ma rowniez filiale w Panamie tam ma naprawde dobre zarobki i slonce caly rok ,ktore dla nich swieci Klepsa

Awatar użytkownika
Gräg
Rezydent
Rezydent
tlen: ca 3.5l

Post autor: Gräg » 14 gru 2016, 15:12

Ja budzę się codziennie punktualnie i z uśmiechem na twarzy......
BTW ... trochę "dobrych" wiadomości: http://www.finews.ch/news/banken/25484- ... us-lickert
Wysłane z mojego kalkulatorka Casio przy użyciu środkowego palucha.

yacek
Rezydent
Rezydent

Post autor: yacek » 15 gru 2016, 10:59

Gräg pisze:Ja budzę się codziennie punktualnie i z uśmiechem na twarzy......
BTW ... trochę "dobrych" wiadomości: http://www.finews.ch/news/banken/25484- ... us-lickert
No, że inaczej organizują outsourcing w krajach taniej siły roboczej :-)

trzypion
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: trzypion » 29 gru 2016, 16:22

Dostac się jest bardzo łatwo. Sami mnie ściągneli ;)

Odpowiedz