księgowa w Szwajcarii

Kariera, praca, CV i inne związane z tym tematy.
Tutaj NIE umieszczamy swoich ogloszen. Mozna je umieszczac w dzialach "Ogloszenia" ponizej.
milenka1311
Domownik
Domownik
Gadu: 0

księgowa w Szwajcarii

Post autor: milenka1311 » 13 maja 2016, 13:32

Witam ,
czy jest tu ktoś, kto pracuje w księgowości i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami, opowiedzieć coś o tej pracy w Szwajcarii, poradzić z jakich książek można się dokształcić w tym kierunku, zapoznać się z programami na jakich tu pracują, metodami. Ogólnie jakich też różnic się spodziewać porównując pracę na podobnym stanowisku w Polsce i w Szwajcarii.
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Jarek Nadziak
Domownik
Domownik

Re: księgowa w Szwajcarii

Post autor: Jarek Nadziak » 13 maja 2016, 19:06

Witam gdybyś podała mi jakiś kont. tel . to oddzwonie

Beataewa1
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: Beataewa1 » 24 lip 2016, 12:51

Witam serdecznie, ja również dołączam się do prośby... Mieszkam w Szwajcarii, pracuję jako Pflege, ale moim wyuczonym i ulubionym zawodem jest księgowość. Wcześniej nie interesowałam się tym tematem, ponieważ moja znajomość języka nie była wystarczająca. Byłabym bardzo wdzięczna, za udzielenie informacji jakie kroki podjąć aby mieć szanse na zdobycie pracy w tym zawodzie. Serdecznie pozdrawiam Beata

Agamag
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: Agamag » 20 lis 2016, 01:30

Czy moglabym sie przylaczyc do prosby o podpowiedz w sprawie pracy ksiegowej ? Dziekuje z gory

pumerli
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: pumerli » 27 lis 2016, 07:02

W szwajcarii oficjalny kurs ksiegowosci w prywatnej szkole to koszt 10 tys frankow . Wszyscy chca byc ksiegowymi bo to dobrze platna praca
dlatego miejsc pracy brak . Czesto zatrudnia sie assystentke do wszystkiego . sa firmy co zajmuja sie ksiegowoscia dla lekarzy , prawnikow , . dlatego zycze duzo szczescia . Ksiegowy w szwajcarii to min 3 jezyki biegle francuski , niemiecki ,angielski , czasem rosyjski i hiszpanski
Najlepsze posady ONZ ,
Klepsa

Odpowiedz