oddam ksiażki

Pożyczasz? Sprzedajesz? Oddajesz? Wymieniasz? Dla wielbicieli książek w formie papierowej.
Regulamin forum
1. Ten dział służy do wymiany informacji o książkach do pożyczenia, oddania, wymiany.
2. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za książki nieoddane, zagubione i zniszczone - za to odpowiadają strony zainteresowane wymianą książkową.
okularnica35
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu
Gadu: 0

oddam ksiażki

Post autor: okularnica35 » 27 lis 2013, 18:42

Mam pare książek, koonz,chatcham, jestem jeszcze przez 2 tygodnie w olten,jak ktoś ma ochopte to zapraszam:

mafalender
Bywalec
Bywalec

Re: oddam ksiażki

Post autor: mafalender » 28 lis 2013, 09:23

Bardzo chętnie je przyjmę od Ciebie! Gdzie ewentualnie możemy się spotkać? Mieszkam w Ruschlikon ok.5km od Zurichu. W pon. i wtorki mam wolne jesli by Tobie pasowało, to może na tym dworcu autobusowym- międzynarodowym, bo nie bardzo się orientuję w Zurichu.. Pozdrawiam.

mafalender
Bywalec
Bywalec

Re: zamienie ksiażki

Post autor: mafalender » 17 mar 2014, 17:14

Witam. Mam 3 książki i chętnie zamienię się na inne podobnego typu. Stephen King 'Cztery pory roku" i "Sklepik z marzeniami" oraz Charlotte Link "Dom siostr".

jolasia
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Re: oddam ksiażki

Post autor: jolasia » 21 sie 2014, 13:38

Mam do oddania książki, ale po angielsku… za to same dobre kryminały, Mankell, Jo Nesbo i kilka krimi po polsku na długie zimowe wieczory :-),
Jolasia

Odpowiedz