Indoor Climbing

Tutaj mamy forum typowo turystyczne. Dzielimy się informacjami z turystami, których celem podróży jest Szwajcaria oraz wymieniamy informacje podróżnicze wśród szwajcarskich Polaków.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
AdamW
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

Indoor Climbing

Post autor: AdamW » 24 wrz 2017, 07:22

Witam, oprocz moto rowniez interesuje mnie climbing, indoor climbing, gory ogolnie. Poniewaz jeden z moich starych "partnerow od liny" w miedzyczasie gra... w golfa :- ) a drugi ma zone i dziecko... :- ) ... bardzo chetnie poznam jego / ja... indoor climbing, 1 x week, Bern Magnet lub inna scianka , terminy etc zawsze do uzgodnienia... wiek (ja facet po 30stce) i doswiadczenie nie sa wazne (wszystkiego sie mozna nauczyc) , sprzet razy dwa jest. Zamiast wieku i doswiadczenia mi jest wazne, aby to sie nie urwalo po tygodniu... interesuje mnie regularny sport... Zainteresowanych prosze o info na pw - na kazda wiadomosc odpisuje lub oddzwaniam. Milej niedzieli, Adam

Odpowiedz