Jak zalatwic Wize na kube ze Szwajcarii?

Tutaj mamy forum typowo turystyczne. Dzielimy się informacjami z turystami, których celem podróży jest Szwajcaria oraz wymieniamy informacje podróżnicze wśród szwajcarskich Polaków.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Awatar użytkownika
Dulcynea
Domownik
Domownik

Jak zalatwic Wize na kube ze Szwajcarii?

Post autor: Dulcynea » 09 paź 2016, 09:37

Dzien dobry, mam takie pytanie, czy ktos z Panstwa lecial na Kube ze Szwajcarii? Jak to wyglada z wiza, trzeba ja zalatwiac w konsulacie w Bernie czy mozna tez na lotnisku? Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki. Pozdrawiam serdecznie

jolasia
Przygodny Gość
Przygodny Gość
Gadu: 0

Re: Jak zalatwic Wize na kube ze Szwajcarii?

Post autor: jolasia » 10 paź 2016, 18:59

Hej,
lecieliśmy na Kubę z Zurichu, tam można było kupić wizę przy wejściu do samolotu.
Myśmy nie korzystali z tej opcji, mieliśmy wizę z Polski od p. Adama Kwaśnego z Krakowa, on prowadzi wspaniałą polsko-kubańską ferajnę lacompaniacubana.pl. Dla nas był bezcennym źródłem informacji, łącznie z namiarami na noclegi. Kuba to wyzwanie, chyba że wybieracie opcje turistico z hotelami i gettami dla turystów.
Gdybyście chcieli wiedzieć coś więcej służymy informacjami. Byliśmy tam w styczniu. Robiliśmy tour po wyspie od Hawany przez Baracoa, Santiago do Cuba, Trinidad i z powrotem do Hawany.
pozdrawiam
Joanna

Odpowiedz