Wycieczki rowerowe.

Tutaj mamy forum typowo turystyczne. Dzielimy się informacjami z turystami, których celem podróży jest Szwajcaria oraz wymieniamy informacje podróżnicze wśród szwajcarskich Polaków.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
gosiek123
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Wycieczki rowerowe.

Post autor: gosiek123 » 31 lip 2016, 22:36

Witam,
Mam na imię Darek :). Mieszkam w kantonie Zurich.
Szukam osoby/osób, które chciałyby wybrać się na jakąś wycieczkę rowerową po Szwajcarii. Mam na myśli 1-2 dniowe wyjazdy (początkowo). Wszystko zależałoby od zgrania i dogadywania się ze sobą wzajemnie nazwijmy to "podróżujących". Dystans wyjazdów uzależniony byłby od terenu jak i od kondycji uczestników wyjazdu, lecz myślę o trasach w granicach od 70km do 150km dziennie. Preferowałbym bardziej wyjazdy po drogach asfaltowych niż leśnych czy typowo górskich. Nocleg mógłby być w rożnych hostelach, hotelach, kempingach, gospodarstwach agroturystycznych czy nawet namiocie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje wyjazdów osób zainteresowanych tematem. Uważam, że w dwie lub więcej osób taki wyjazd byłby bardziej ciekawy i przyjemny.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Pawełłł
Domownik
Domownik
Gadu: 671169

Re: Wycieczki rowerowe.

Post autor: Pawełłł » 07 sie 2016, 21:11

Hey.

Był jakiś rezon w temacie wypraw rowerowych?
Jeśli byłaby jakaś grupka ludzi, to ja chętnie dołączę.

Pozdrawiam
Paweł
Paweł

Odpowiedz