Pozwolenie L i kredyt

Tutaj rozmawiamy o pieniądzach, bankach, podatkach, pracy, pozwoleniach - czyli Szwajcaria biurokratyczno-administracyjna.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
mateusz6576
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

Pozwolenie L i kredyt

Post autor: mateusz6576 » 28 lis 2017, 18:35

Witam, pytanie mam, czy na Lce dostane gdzies kredycik do 8 tysiecy?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Re: Pozwolenie L i kredyt

Post autor: bogwar » 28 lis 2017, 18:53

mateusz6576 pisze:
28 lis 2017, 18:35
Witam, pytanie mam, czy na Lce dostane gdzies kredycik do 8 tysiecy?
Pozdrawiam
Witam.
Zapomnij. :( Nie dostaniesz nawet karty kredytowej, chyba, ze przedplacona. Mam oczywiscie na mysli normalna instytucje kredytowa, bo byc moze w takiej, w ktorej niesplacone dlugi odbieraja smutni panowie, dostaniesz. :lol:
Pozdrawiam.

sitpiotr
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: sitpiotr » 12 gru 2017, 15:12

Witam bogwar,

niestety mylisz się, co u Ciebie zdarza się bardzo rzadko. Znam kogoś na tzw. Lce który dostał bez problemu kartę kredytową z limitem do 2400 CHF w banku zwanym Credit Suisse.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 12 gru 2017, 17:18

sitpiotr pisze:
12 gru 2017, 15:12
Witam bogwar,

niestety mylisz się, co u Ciebie zdarza się bardzo rzadko. Znam kogoś na tzw. Lce który dostał bez problemu kartę kredytową z limitem do 2400 CHF w banku zwanym Credit Suisse.

Pozdrawiam
Milo mi, mimo pomylki. :D
To mistrzostwo swiata i okolic. Chyba, ze ma stala prace, czy tak ? Wtedy jednak powinien miec pozwolenie B. Sam probowalem w swoim banku ( mam pozwolenie B ), w ktorym mam konto od 9,5 roku i na ktore wplywaja regularne dochody. Pracownik banku sam mnie namawial i wszystko bylo fajnie, dopoki nie zobaczyli, ze mam umowe przez biuro posrednictwa pracy. Probowalem tez w coopbank, w SBB ( tam sa karty kredytowe bezplatne ) i z podobnym wynikiem. Nie wyobrazam sobie, zeby dostac karte kredytowa w banku, w ktorym nie ma sie konta ani jakiejs historii, czyli ot tak, wchodzac z ulicy z Lka i praca przez biuro posrednictwa. No ale coz, jak widac cuda sie zdarzaja. :D Gdzies chyba jednak tkwi sekret tego kogos. :P
Rowniez pozdrawiam. :D

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 12 gru 2017, 19:36

A czy ktos slyszal, zeby z Lka i praca przez biuro posrednictwa ktos dostal kredyt ?
Bo w zasadzie takie bylo pytanie. :D
I w tym zakresie chyba sie nie myle. Jesli jednak, to byloby mistrzostwo miedzyplanetarne. :D

Odpowiedz