Szukam pracy przy sprzataniu

W tym dziale umieszczamy ogłoszenia o poszukiwaniu pracy.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
1. Wszystkie ogłoszenia, które nie mają określonej daty ważności i są starsze niż miesiąc będą usuwane.
2. Temat ogłoszenia powinien zawierać czytelny opis w formacie:
[Kanton, miejscowość] krótki opis
3. Wszystkie ogłoszenia niezgodne z regulaminem forum będą usuwane
4. Zanim spytasz o strony internetowe, gdzie są oferty pracy zajrzyj tutaj
Jeśli chcesz umieścić ogłoszenie, a nie możesz, proszę o kontakt: forum@polacy.ch
Odpowiedz
motylek
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu
Gadu: 0

Szukam pracy przy sprzataniu

Post autor: motylek » 27 wrz 2017, 20:38

Witam :D

Pracuje przy sprzataniu, mam jeszcze troszke wolnego czasu, dlatego tez szukam dodatkowych godzin. Mam kilkuletnie doswiadczenie, referencje, jestem osoba dokladna i swoja prace wykonuje z wielkim zapalem, poniewaz lubie to co robie. :D Mam 32 lata, aktualny Bewiligung B i mieszkam w okolicy Lenzburg, kanton AG i w tym regionie tez szukam. Stawka do uzgodnienia. Jesli ktos z Panstwa jest zainteresowany, prosze o prywatna wiadomosc. Kiedys pracowalam tez z dzieciaczkami, wiec przy okazji jesli jest taka potrzeba, moge rowniez pomoc.

Pozdrawiam serdecznie :)

willi
Domownik
Domownik

Re: Szukam pracy przy sprzataniu

Post autor: willi » 19 paź 2017, 21:09

Witam Motylek,

Poszukuje kobiety do opieki nad starsza pania, praca w Wettingen, domek jednorodzinny, gptowanie, sprzatanie.
Jesli to Ty, odezwij sie.
tel lub sms. 0772487293

Firma Mentor

Biedronka26
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: Biedronka26 » 07 lis 2017, 19:45

Vita

Szukam Pani na 1 raz w tygodnia na sprzatanie i prasowanie. Mieszkanie 3.5 pok., 10 minut od Bahnhof Stadelhofen.

Jezeli Pani jest jeszcze zainteresowana prosze o kontakt pod numerem 079 952 04 57

motylek
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: motylek » 09 lut 2018, 16:28

Aktualne, szukam dodatkowych godzin przy sprzataniu. :D

Odpowiedz