Polska telewizja internetowa za darmo.

Wszystko co jest związane z komputerami i techniką.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
andrzej2006
Domownik
Domownik
Gadu: 0

Polska telewizja internetowa za darmo.

Post autor: andrzej2006 » 12 mar 2016, 20:10

Jest w internecie Polska telewizja za darmoche, wszystkie programy ! Nawet 3 kanały dla dorosłych.
Wystarczy wpisać, Telewizjada.net
Życze miłego ogladania.

Marcin.osw
Domownik
Domownik

Re: Polska telewizja internetowa za darmo.

Post autor: Marcin.osw » 14 mar 2016, 22:01

Jest tego więcej. Jedne wyłączają, nowe powstają. Jedni chcą pieniądze, drudzy biorą tylko pieniądze za "reklamy śledzące" i pakują ich tam max ilość. Ogólnie przydatna rzecz.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 23 kwie 2016, 16:31

andrzej2006 pisze:Jest w internecie Polska telewizja za darmoche, wszystkie programy ! Nawet 3 kanały dla dorosłych.
Życze miłego ogladania.
Super to jest. :D A na kanalach dla doroslych jak sie mozna podciagnac z angielskiego :lol: Jakie roznorodne i bogate slownictwo. :shock: :shock:
A powaznie, to naprawde dobra opcja i pelny relaks. Zwlaszcza dla samotnych daleko od domu. :wink: :D

Rico:ch
Rezydent
Rezydent

Post autor: Rico:ch » 23 kwie 2016, 19:34

bogwar pisze:
andrzej2006 pisze:Jest w internecie Polska telewizja za darmoche, wszystkie programy ! Nawet 3 kanały dla dorosłych.
Życze miłego ogladania.
Super to jest.
A powaznie, to naprawde dobra opcja i pelny relaks. Zwlaszcza dla samotnych daleko od domu. :wink: :D
Chciałbyś o tym porozmawiać.
może być frywolnie.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 23 kwie 2016, 22:46

Rico:ch pisze:
bogwar pisze:
Życze miłego ogladania.
Super to jest.
może być frywolnie.
Rysiu, gdybys byl atrakcyjna blondynka, brunetka lub szatynka, to jak najbardziej. Jestes jednak szarym przedstawicielem plci meskiej ( jak ja zreszta ) :mrgreen: , wiec o czym mialbym z Toba rozmawiac ? O roznicy w dlugosci............mozliwosci ? :lol: Daj spokoj, podobno nie o to chodzi. Ma byc figlarnie i juz. :lol: :wink:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 23 kwie 2016, 23:23

bogwar pisze:
bogwar pisze:
Życze miłego ogladania.
Super to jest.
może być frywolnie.
Rysiu, gdybys byl atrakcyjna blondynka, brunetka lub szatynka, to jak najbardziej. Jestes jednak szarym przedstawicielem plci meskiej ( jak ja zreszta ) :mrgreen: , wiec o czym mialbym z Toba rozmawiac ? O roznicy w dlugosci............mozliwosci ? :lol: Daj spokoj, podobno nie o to chodzi. Ma byc figlarnie i juz. :lol: :wink:

Wlasciwie o tym to sie moga wypowiedziec tylko panie. :lol: My, faceci, mozemy tylko domniemywac. :lol: Zapraszamy wiec do rozmowy panie. :D
Przy okazji przypomnial mi sie dowcip.
Czy wiecie dlaczego kobiety czesto udaja orgazm ? :?:
Bo........mysla, za nam ( facetom ) na tym zalezy. :lol: :lol: :lol:

Rezydent
Rezydent

Post autor: Rico:ch » 24 kwie 2016, 10:06

bogwar pisze:
bogwar pisze:
Życze miłego ogladania.
Super to jest.
może być frywolnie.
Konkludując,myślałem że miałeś kiepski dzień,a to nostalgia?
,że się chcesz "otworzyć",pogadać,a Ty wpadasz w odcienie szarości, długości,możliwości.
...na panie nie licz,bo są "płochliwe" i oficjalnie nie podnoszą "w biały dzień przyłbicy"

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 31 maja 2016, 20:01

A tak na serio...kolega ostatnio pokazywał....bo rozprowadza..dekoder internetowy..
1000 programów w tym z 200 polskich....wszystko rozkodowane HBO i wszystko w zasadzie....nie znam sie na kanałach,czy tam "ścieków głównego nurtu" :lol: .bo telewizji nie oglądam...

Wiem że pyta 200fch na rok...potem zmiana karty...

Jeśli kogoś interesuje info...mogę dać namiar...

pablo83
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu
tlen: mam wystarczająco

Post autor: pablo83 » 31 maja 2016, 20:09

Tylko ta telewizjada już nie działa od jakiegoś czasu i nie wiadomo czy będzie działać.

michaelzenon
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: michaelzenon » 31 maja 2016, 21:09

Ok, ale co tu oglądać? Trudne Sprawy? Albo Dlaczego Ja?
Kiedyś (z 10 lat temu) to jeszcze była Telewizja, programy użyteczne typu 997 Fajbusiewicza albo Sensacje XX Wieku. Było coś mądrego a teraz? Sciek. propaganda i nierzetelne dziennikarstwo... Aż dziwne że ktoś jeszcze gotowy jest za to płacić... Podyskutujmy...

pablo83
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: pablo83 » 31 maja 2016, 21:22

To było tak dawno że już tego prawie nie pamiętam.

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 31 maja 2016, 21:46

Znaczy ...2 tyg.temu chodziło....i sądzę że chodzi ...do miał niezły stosik tych dekoderów...to szwajcar...i opyla o dla każdej narodowości....że się tak wyrażę...a oglądanie lub nie ....telewizji,temat rzeka....dla mnie osobiście...jest tyle innych fajnych zajęć...że nie będę dawał komuś zarobić w moim wolnym czasie.....

Chyba że mecz Polska-Irlandia Pół....12.06 na grilu w Preles.... :lol: :lol:

Rezydent
Rezydent

Post autor: Rico:ch » 01 cze 2016, 11:36

michaelzenon pisze:Ok, ale co tu oglądać? Trudne Sprawy? Albo Dlaczego Ja?
Kiedyś (z 10 lat temu) to jeszcze była Telewizja, programy użyteczne typu 997 Fajbusiewicza albo Sensacje XX Wieku. Było coś mądrego a teraz...
... nic się nie zmieniło,
tez dwa programy by się znalazły (na naziemnej),ale jak hienę zwaną lisem zdjęli z ramówki,to już w ogóle tragedia.

Jednak trwam i trzymam się na satelicie za grosiki i (chyba) mom syćko.

pablo83
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: pablo83 » 01 cze 2016, 13:14

Życze miłego ogladania.
Chodziło mi o tą telewizje.

michaelzenon
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: michaelzenon » 01 cze 2016, 19:05

Lol. Dziś przeczytałem... Przeciętny Amerykanin pochłania 10 godzin dziennie medialnej propagandy. Jaki zachód takie media... 997 to był fajny program, do tego publicznie pożyteczny, coś koło 50 spraw rozwiązano dzieki Panu Fajbusiewiczowi. Co do Sensacji XX Wieku, zawsze lubiłem styl Bogusława Wołoszańskiego. A jeszcze dawniej, był "Teleranek", "Było sobie życie" i "Z kamerą wśród zwierząt". Teraz jak widzę co córka ogląda to ręce opadają. Za abonament polsatu beceluję 64 PLN w tym 66% czasu zapoznaję się z ulotką dołączoną do opakowania... Jak jest wolne to albo "Kevin sam w..." albo "Tożsamość Borna" - na okrągło...
Z kultury w TVP wycieli już "Kocham Kino" i karmią już tylko przemocą i Hollywoodem. Jak dla mnie, nie warto tracić czasu, pieniędzy i wolnego wyboru. Nie ma klasyki, nie ma kina swiatowego, tylko reklamy i odgrzewane kotlety.
Chwała bogu, jeszcze sport na poziomie...

Takie pytanko, kto kupuje te dekodery?

Rezydent
Rezydent

Post autor: Rico:ch » 01 cze 2016, 19:21

michaelzenon pisze: Takie pytanko, kto kupuje te dekodery?
by oglądać polskie programy musi być jeden,
a zaraz mecz PL-NLD.

Odpowiedz