Samotnosc- Depresja

Organizujesz spotkanie przy piwie, ognisko, wycieczkę w góry? Tutaj możesz o tym poinformować.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Wuchtum
Przygodny Gość
Przygodny Gość
Gadu: 0

Samotnosc- Depresja

Post autor: Wuchtum » 25 sty 2018, 10:17

Mieszkam w kantonie wloskim ,a operuje jézykiem niemieckim. Nie mam zadnych przyjaciól, znajomych..Przedtem pracowalam w firmie z jezykiem niemieckim , a teraz szukajàc pracy czlowiek jest tu bez szans.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Re: Samotnosc- Depresja

Post autor: bogwar » 25 sty 2018, 20:14

Wuchtum pisze:
25 sty 2018, 10:17
Mieszkam w kantonie wloskim ,a operuje jézykiem niemieckim. Nie mam zadnych przyjaciól, znajomych..Przedtem pracowalam w firmie z jezykiem niemieckim , a teraz szukajàc pracy czlowiek jest tu bez szans.
To czemu sie nie przeprowadzisz ? :shock:
A dlaczego ? Na forum jest dzial Spotkania Polakow w Szwajcarii. Sam tam wielokrotnie oglaszalem spotkania na piwo, kawe, tance.
Czemu nie bywalas ?

Nie przesadzaj, a w jakim zawodzie ?
Pozdrawiam. :D

Wuchtum
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Re: Samotnosc- Depresja

Post autor: Wuchtum » 26 sty 2018, 08:21

Przeprowadzę się jak znajdę pracę. a gdzie to nie wiem. Jestem pielęgniarką i wszędzie wymagają zakończony Anerkenung. Mi Czerwony Krzyż dał w połowie, a resztę muszę 6 miesięcy praktyki zrobić, gdzie szwajcarskie instytucje nie są tym zainteresowane.

Odpowiedz