Biel grilllllluje...SEZON 3 27.05Preles!!!

Organizujesz spotkanie przy piwie, ognisko, wycieczkę w góry? Tutaj możesz o tym poinformować.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
konieczko2905
Domownik
Domownik
Gadu: 0

Biel grilllllluje...SEZON 3 27.05Preles!!!

Post autor: konieczko2905 » 02 kwie 2017, 11:11

Witam serdecznie :D :D :D

Na wstępie takie moje spostrzeżenie,jak i opinia osób z różnych stron Szwajcarii,z którymi miałem przyjemność rozmawiać.

Nie wiem czy z tego względu że Biel jako miasto jest najbardziej "kolorowe"w Szwajcarii,motywuje nas POLAKÓW do wspólnego działania na rzecz wzajemnej integracji,spotkań,zabaw w różnym wydaniu w gronie rodaków.Bo niestety nie wszędzie tak jest :(
Brak 'motorów' napędowych w lokalnych społecznościach :?: :?: :?:
Nie wiem dlaczego,chciałbym ze swojej strony wysunąć taki wniosek,porozmawiajmy :!: :!: :!: spotkajmy się,i porozmawiajmy co możemy zrobić,aby wzmóc działania na rzecz wzajemnej integracji narodowościowej :!: :!: :!:

Bo u Nas:

Działa "klub Biellersee"który również zaprasza na wspólne Pary,można przyjść porozmawiać,spotkać się poznać osoby z otoczenia,na spokojnie...jeśli pościmy...Na które też oczywiście zapraszam....

A ja ze swojej strony chciałbym WSZYSTKICH zaprosić na spotkanie w PRELES :!: :!: :!: ,miejsce już trochę znane,pomiędzy lasem a łąką,z dala od zabudowań z pięknym widokiem na CHASSERAL najwyższe wzniesienie JURY :!: :!: :!:

Jaki mamy plan.....to zaraz,na wstępie jaki mamy cel :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zainspirowany ostatnią zabawą ostatkową w Buetigen,gdzie dochód przeznaczony był dla dwóch rodzin potrzebujących w Polsce....
Chciałbym zorganizować coś na większą skalę przy okazji Naszego spotkania :) :) :)

Bawmy się z myślą ze pomagamy innym,tym którym się nie powiodło,przechodzą kryzys,spotkała ich tragedia,itd.. :( :( :(
My możemy tak naprawdę bardzo dużo,a jeśli zrobimy to całą grupą to możemy dużo więcej :D :D :D

Dlatego całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym w POLSCE :!: :!: :!:

Jest tysiące informacji,jak i gdzie wpłacać pieniądze........Nie my zrobimy inaczej....Znajdziemy parę rodzin którym pomożemy bezpośrednio,kupując to co jest im najbardziej potrzebne i wysyłając bezpośrednio do nich,pomijając wszystkie organizacje których nie jestem zwolennikiem...

Jeśli ktoś zna takie osoby we własnym polskim otoczeniu,proszę o info...

Znajdziemy parę rodzin,a od zebranych środków,zobaczymy komy możemy najbardziej pomóc.

Proszę powiedzcie znajomym,dołączmy do pomysłu i wspólnej zabawy :P :P :P

Program imprezy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Liczymy na dobrą pododę i jeszcze lepszą zabawę :D :D :D

Zaczynamy od godz.14 na wielkie grilllllllowanie,dostępny będzie wielki grill,to co bedziemy na niego kładli bierzemy ze sobą,a my zrobimy dla wszystkich 'gratara"pieczone ziemniaki na głębokim tłuszczu...

W miedzy czasie dla dzieci zabawa w' podchody',co niektórzy już zapomnieli co to jest :lol:

NOWOŚĆ:prezentacja filmów OPEN AIR ....polskiej produkcji....jeden dla dzieci,jedna komedia,może się uda jeszcze coś dla dorosłych...

Zrobimy jakiś konkurs dla dzieci,może dla dorosłych :lol: :lol: :lol:

Miedzy 20-22 każdy robi sobie PIZZE,składniki i ciasto będzie dostępne,ostatnim razem cieszyła się wielkim powodzeniem... :P

Około 24 podawana będzie grochówka Mister TOMKA :lol: :lol: :lol:

Wszystko będzie przeplatało się ze sobą w czasie,sam jeszcze nie wiem jak,ale jestem dobrej myśli... :lol: :lol: :lol:

Do tańca gra i filmy Nam puszcza niezawodny jedyny DJ.MANIEK który specjalnie przyjeżdża do Nas z Wiednia :!: :!: :!:

Gramy do ostatniej duszyczki na parkiecie.... :!: :!: :!:

Parking,jest bezpłatny,drogę jak zwykle wyznaczać będą balony...

Koszt nie zależnie od godziny przybycia:30 fch.....zanim skomentujemy jak drogo,miejmy na uwadze cel ,i to że ktoś to robi w tym samym celu,a potem sprząta:!: :!: :!:
Dzieci do 16lat,bez płatnie..
Ilość miejsc jest ograniczona,dlatego proszę o esa na nr.0779457540

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich i ..........ZAPRASZAM :wink: :wink: :wink:

konieczko2905
Domownik
Domownik

Re: Biel grilllllluje...SEZON 3 27.05Preles!!!

Post autor: konieczko2905 » 02 kwie 2017, 11:28

Z tego wszystkiego zapomniałem dodać.....w cenie biletu jedno piwo gratis!!!A będzie od koloru do wyboru...

hadzi95
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: hadzi95 » 11 kwie 2017, 14:12

:):):):):)

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 30 kwie 2017, 20:02

Witam Zainteresowanych
Pracujemy ciągle nad uświetnieniem Naszej imprezy.....

Pragnę poinformować,że dla dzieci będzie "szkoła przetrwania"czyli nauka budowy szałasu,przetrwania w lesie,górach,jak powinien wyglądać plecak skauta..itp.

Będą konkursy z nagrodami jak.....dla dzieci i dorosłych... :lol: :lol: :lol:

Będzie można spróbować 'swojskich 'wyrobów.

Porozmawiać z agentem nieruchomości,który objaśni zasady kredytowania,przy kupnie domu czy mieszkania.

Zamierzamy zamontować dwa telebimy...jeden w środku gdzie będą leciały teledyski no i będzie konkurs kara-oke... :lol: :lol: :lol:

Drugi na zewnątrz gdzie będą wyświetlane polskie filmy...

jeśli ktoś chciałby się zareklamować w jakiś sposób na tej imprezie....zapraszam jak najbardziej do kontaktu...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 03 maja 2017, 22:24

Ewentualny deszcz nam też nie straszny...

Mamy duży ......Namiot !!!!!! :lol: :lol: :lol:

Wszystko dla dobrej ....zabawy.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Martinni
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: Martinni » 04 maja 2017, 16:41

My bedziemy !!!!! Pan od nieruchomości też 😉

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 10 maja 2017, 07:37

Witam ponownie :D :D :D

Wiec tak.....wszystko zgodnie z planem... :mrgreen:

Odnosnie konkursow dla doroslych....

Panowie obowie sportowe,sprawdzimy celność strzelecką......pilka,łuk,pistolet sportowy....

Panie....niech potrenuja struny glosowe...

Dzieci...tak jak bylo opisane wyżej...

Sa naprawde fajne nagrody z Polskim akcentem....

Czekam na kolejne zgloszenia....chcialbym miec w przyblirzeniu liste zainteresowanych na tyd.przed wydarzeniem ....
Sami rozumiecie chyba,ze inaczej trzeba sie przygotować,na 100 osób...inaczej na 200...

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia... :lol: :lol: :P

hadzi95
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: hadzi95 » 11 maja 2017, 19:28

:P :P :P :P :P :P

Spiggy
Swojak
Swojak
Gadu: 15653476

Post autor: Spiggy » 15 maja 2017, 10:19

Kosciesza

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 18 maja 2017, 22:45

https://uploads.tapatalk-cdn.com/201705 ... f4635b.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201705 ... 5b22e2.jpg

Witam.....

To dla niej zbieramy na leczenie.....otoczenie tej rodziny mówi,że trudno o większą determinację,jak babci w walce o Agnieszkę.....

Do drugiej rodziny jadę jutro do Polski i chcę się spotkać w sobotę....wtedy także podzielę się z Wami tymi informacjami...

Proszę o dalsze zgłoszenia,choć nie robimy ograniczania miejsc...wystarczy esmes...na nr.0779457540..z podaną ilością osób,deklarujących obecność...
Te osoby będą miały zapewnione pełne wyżywienie!!!!!!
Zrobimy coś na górkę.....jednak .....sami rozumiecie chyba....

Do nabycia za symboliczną kwotę będzie kaszanka i polska kiełbasa na grillla....

Pozdrawiam wszystkich :D :D :D

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 23 maja 2017, 20:11

2515 Preles,chemin du stand

Droga od glownego skrzyzowania w Preles bedzie przybrana balonami...jachac tak jak prowadza...

Zapraszamy i CZEKAMY NA WAS :!: :!: :!:

Ja wiem ze warto,a Wy przekonajcie sie w sobote...byc z NAMI :D :lol: :wink:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 28 maja 2017, 18:40

No co jest ?
Nie bylo uczestnika- sprawozdawcy, czy tez jeszcze zimny kompres paruje z czaszki ?
Jak bylo ?
Co sie jadlo, co sie pilo,
i w ogole ile Was bylo ?
To, ze nie moglem byc, nie znaczy, ze nie jestem zainteresowany przebiegiem imprezy.
Chyba, ze dzis sa poprawiny. :D
Rozumiem. :D :P Przepraszam i czekam na relacje w dogodnym terminie. :D :D :D :lol:

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 28 maja 2017, 18:58

Sorry, przeczytalem szybko tylko ostatni post.
Wiesiek, jestes Wieslaw Wielki. :D
Pozdr.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 28 maja 2017, 19:31

bogwar pisze:
28 maja 2017, 18:58
Sorry, przeczytalem szybko tylko ostatni post.
Wiesiek, jestes Wieslaw Wielki. :D
Pozdr.
No Kochani, jest okazja podzielic sie Dobrobytem. :D Wieska znam osobiscie i raczej gwarantuje za dobre intencje. To jest gosc z charyzma.
Ciesze sie, ze klikajac w klawiature moge komus realnemu pomoc. W Warszawie trudno odroznic magikow od potrzebujacych pomocy, dlatego przyznam szczerze, ze ........staram sie omijac magikow. :( Ale Polska to nie tylko Warszawa, a wrecz przeciwnie. To wlasnie nie Warszawa. Choc tam mieszkam i mam sentyment do tego miasta, zdaje sobie sprawe, ze to tylko 5 % ludnosci Polski. I to ludnosci, ktora ma warunki i sobie w miare niezle radzi. A co z tymi 95 % ? Dlatego zachecam do pomocy. No bo kto, jesli nie my ? :D
Oczywiscie kazdy w miare mozliwosci. :D

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 28 maja 2017, 20:34

Witam Wszystkich :D

A szczególnie P.Bogdana :P

DZIEKUJĘ Wszystkim za obecność , mam nadzieję że było warto.... :D :D :D

Rezerwując hate nie zwróciłem uwagi na to że będziemy mieli długi weekend :( :( :( więc frekfencia i dochód z biletów na pokrycie kosztów.

Wspominając o dwóch rodzinach ,widząc ze będzie nie za duże grono czyli kasa do podziału,odpuściłem wizyte u drugiej rodziny...choć wszystko było przygotowane. :|

Jestem właśnie po rozmowie z Bogwarem,i każdy z Nas pzelewa na konto Agnieszki znaną Nam kwotę pieniędzy....ja info.o wysokości wpłaty podzielę się z gronem organizacyjnym....bo to z NIMI można co kolwiek zrobić...za co IM za całego serca DZIĘKUJĘ :!: :!: :!: każdy z Nas może zrobić to samo :!: :!: :!:

To ten drugi numer konta,podany na linku powyżej.......

Pozdrawiam Wszystkich uczestników SERDECZNIE,jak obrobimy filmik jak bawiliśmy się,to może trafi na forum :lol: :lol: :lol:

No i być może do zobaczenia .....następnym razem :D :D :D

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 28 maja 2017, 20:52

konieczko2905 pisze:
28 maja 2017, 20:34
Witam Wszystkich :D
A szczególnie P.Bogdana :P
Pogielo Cie ? :evil:
Myslalem, ze jestesmy na " Ty ". :D :D Oj chyba musimy od nowa brudzia wypic. :D :D :D :D
konieczko2905 pisze:
28 maja 2017, 20:34
Jestem właśnie po rozmowie z Bogwarem,i każdy z Nas pzelewa na konto Agnieszki znaną Nam kwotę pieniędzy....
Potwierdzam i zachecam calym swoim ( jesli istnieje jakikolwiek :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ) autorytetem. :D :lol:

Martt@
Domownik
Domownik
Kontaktowanie:

Post autor: Martt@ » 21 sie 2017, 23:37

hej, czy Biel grilluje jeszcze w tym roku ? Mam wolna Niedziele 3.09., moze tak zamkniecie sezonu :-)

Odpowiedz