Jest tu ktoś samotny

Organizujesz spotkanie przy piwie, ognisko, wycieczkę w góry? Tutaj możesz o tym poinformować.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
wiki89
Przygodny Gość
Przygodny Gość
Gadu: 0

Jest tu ktoś samotny

Post autor: wiki89 » 27 lis 2016, 20:43

Jest tu ktoś samotny.? chodzi mi Pana do 35 roku życia :)

biclea
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Re: Jest tu ktoś samotny

Post autor: biclea » 28 lis 2016, 18:52

pewnie ze jest

Mentowy007
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: Mentowy007 » 05 maja 2017, 18:56

Jestem;)

Jan01
Przyjaciel Domu
Przyjaciel Domu

Post autor: Jan01 » 30 lip 2017, 14:57

Samotnych pewnie tutaj nie brakuje... :-) Zapraszam do kontaktu. J.

Katarzyna102
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: Katarzyna102 » 03 sie 2017, 16:01

No,wlasciwie jest, jednak nie samotny ale samotna. Tez moze byc.:)
Pozdrawiam serdecznir

gloria
Domownik
Domownik

Post autor: gloria » 18 sie 2017, 20:03

Samotny facet to tu co drugi, tylko czy z bagazem.... ? Bez urazy, ale jak widze sliniacych sie facetow na ulicy, a w domu.... zona i dzieci... to zastanawiam sie nad sensem idealnego zwiazku?! ;)

Awatar użytkownika
ziajek
Domownik
Domownik

Post autor: ziajek » 19 sie 2017, 13:32

Nie ma czegos takiego jak idealny zwiazek.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 20 sie 2017, 03:00

ziajek pisze:
19 sie 2017, 13:32
I to jest idealna odpowiedz. :D
gloria pisze:
18 sie 2017, 20:03
Bez urazy, ale jak widze sliniacych sie facetow na ulicy, a w domu.... zona i dzieci...
Gloria, to Ty niezla laska musisz byc. Wpadnij do Berna na piwo. Obiecuje, ze nie bede sie slinil. :D Sprobuje wszystko lykac. :D :lol: A co do zony, to jest byla, a dzieci dorosle. Nie mam wiec bagazu. Jesli jednak masz ponizej 35 lat to sorry, ale.......... nawet nie bede w stanie sie slinic, bo :shock: :shock: :shock: .............mi zaschnie w gardle. :lol: :lol: :lol:

timo
Domownik
Domownik

Post autor: timo » 20 sie 2017, 18:45

Dawno nie pisałem ,wrzucę swoje trzy grosze.
Co do idealnego związku to racja ,nie ma ale jest coś takiego jak udany związek ,oparty na zrozumieniu ,uczuciu ,szacunku,szukaniu kompromisu by był trwały i harmonijny.Po wielu latach "ślinienia się" ,bycia w wielu związkach dłuszych ,krótkich ,kilku jednodniowych przygodach ,odnalalazłem tą ,którą szukałem a ona odnalazła mnie.Nigdy nie przypuszczałem że powiem że "Kocham"i będzie to szczere wyznanie a nie by załapać punkty ,nigdy nie myślałem że będę pragnoł kobiety by nie tylko zaspokoić potrzeby samcze ale by dać sobie i jej chwile uniesienia,rozkoszy.
Teraz jestem szczęśliwy ,spełniony ,kochany i moja partnerka czuje to samo ,więc chyba jest idealny związek,a najlepszym tego oynaką jest to że żal nam tracić czas na sen by nie stracić chwil ,które moglibyśmy dać sobie.
Trzeba tylko szukać i dobrze wybrać.
Boguś nie panikuj ,młodsze partnerki odmładzają nas więc nie ""sorry"a ciesz się ,i te siedem lat różnicy sprawia że muszę postarać się bardziej a co na szczęście jest docenione i nagradzane.
Kurcze myśle że tym razem nie posypią się gromy ,bo ja już jestem grzeczny.

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 20 sie 2017, 19:44

timo pisze:
20 sie 2017, 18:45
Dawno nie pisałem ,wrzucę swoje trzy grosze.
Co do idealnego związku to racja ,nie ma ale jest coś takiego jak udany związek ,oparty na zrozumieniu ,uczuciu ,szacunku,szukaniu kompromisu by był trwały i harmonijny.Po wielu latach "ślinienia się" ,bycia w wielu związkach dłuszych ,krótkich ,kilku jednodniowych przygodach ,odnalalazłem tą ,którą szukałem a ona odnalazła mnie.Nigdy nie przypuszczałem że powiem że "Kocham"i będzie to szczere wyznanie a nie by załapać punkty ,nigdy nie myślałem że będę pragnoł kobiety by nie tylko zaspokoić potrzeby samcze ale by dać sobie i jej chwile uniesienia,rozkoszy.
Teraz jestem szczęśliwy ,spełniony ,kochany i moja partnerka czuje to samo ,więc chyba jest idealny związek,a najlepszym tego oynaką jest to że żal nam tracić czas na sen by nie stracić chwil ,które moglibyśmy dać sobie.
Trzeba tylko szukać i dobrze wybrać.
Boguś nie panikuj ,młodsze partnerki odmładzają nas więc nie ""sorry"a ciesz się ,i te siedem lat różnicy sprawia że muszę postarać się bardziej a co na szczęście jest docenione i nagradzane.
Kurcze myśle że tym razem nie posypią się gromy ,bo ja już jestem grzeczny.
Tu sie zgadzam jak najbardziej. :D
To od razu widac po wydzwieku posta. :D
Ja nie panikuje, bo moja Pani jest ode mnie o 9 lat mlodsza. I tez daje rade. :D A napisalem tak, bo nie chcialbym jednak uprawiac pedofilii. Czulbym sie troche dziwnie :oops: w lozku z kobieta ( mimo, ze przeciez dorosla i swiadoma tego, co robi ), ktora bylaby tylko pol pokolenia starsza od moich dzieci. Chociaz kurcze teraz to chyba taki trend jest na swiecie. :lol: Moze faktycznie trzeba byc trendy. :mrgreen: Musze popracowac nad sposobem myslenia. Tylko czym ? No wlasnie, czym popracowac nad glowa ? :?: Chyba tylko innymi czesciami ciala.... :lol:

Rzeczywiscie jestes grzeczny. :D No prosze, jaki zbawienny wplyw moze miec odpowiednio dobrana partnerka. Podobno kobiety lagodza obyczaje.
A tak w ogole, skoro jest tak dobrze, to moze jakies wesele ? :D :P
Zycze Wam wielu szczesliwych chwil i udanego seksu. :D

b-r-k
Rezydent
Rezydent

Post autor: b-r-k » 21 sie 2017, 07:27

No dobra, chwalicie się młodszymi dziewczynami i pytacie je o wiek, tak na wszelki wypadek by nie popaść w pedofilię hihihi.... a kto się przyzna do odwrotnej sytuacji. Partnerka jest starsza od Partnera ? Oboje zakochani w sobie, cudownie się uzupełniają.
Zdarza się przecież, nie tylko Manu i Bibi i zdarza się nie tylko we Francji!. przecież nie musi to być aż różnica generacji. Mam sąsiadów, ona starsza jest o 15 lat.
Są wspaniałą para od 25 lat.
-------
Każdy trud przynosi zysk, gadulstwo - jedynie straty. (Salomon 925 p.n.e ).... ;-)

timo
Domownik
Domownik

Post autor: timo » 21 sie 2017, 11:09

Nie chwalimy się młodszymi partnerkami,stwierdzamy fakty.A jaki problem w tym"PRZYZNANIU" sie do odwrotnej sytuacji.Tu nie o wiek chodzi ,też znam wiele par gdy on jest starszy o dwuczfrówke i są szczęśiwy.To nie jest tak że zanim coś zaiskry to najpiewr pytamy o wiek.Pyk ,pyk...... parę spojrzeń chwila rozmowy i wiedzieliśmy że chcemy być razem ,fakt wiedzieliśmy po ile mamy lat ale to był najmniejszy szczegół.Wciągu pięciu minut dotarło do nas że musimy poukładać i uporządkować swoje dotychczasowe życia i być razem i jesteśmy ,proste.
Miłość nie pyta o wiek .

Boguś dzięki za życzenia ,ale powoli z tym weselem choć nie mówimy NIEi to jest w planach, tylko jak tu powiedzieć o mnie "pan młody"jak ja troszeczkeeeeeeeeee po 40 hihihihi .

konieczko2905
Domownik
Domownik

Post autor: konieczko2905 » 27 lis 2017, 21:50

b-r-k
Jesttaki jeden....Macron sie zwie,jego pytaj :lol: :lol: :lol:

gloria
Domownik
Domownik

Post autor: gloria » 29 lis 2017, 00:48

bogwar pisze:
20 sie 2017, 03:00
ziajek pisze:
gloria pisze:
Bez urazy, ale jak widze sliniacych sie facetow na ulicy, a w domu.... zona i dzieci...
Gloria, to Ty niezla laska musisz byc. Wpadnij do Berna na piwo. Obiecuje, ze nie bede sie slinil. :D Sprobuje wszystko lykac. :D :lol: A co do zony, to jest byla, a dzieci dorosle. Nie mam wiec bagazu. Jesli jednak masz ponizej 35 lat to sorry, ale.......... nawet nie bede w stanie sie slinic, bo :shock: :shock: :shock: .............mi zaschnie w gardle. :lol: :lol: :lol:
Hmm zastanawialam sie czy odpisac na cytuje; ´´Gloria, to Ty niezla laska musisz byc.´´ bo nie chce wyjsc na idealistke, ale musze sie przyznac, ze tak jestem niezla laska!!!! I nie dla psa kielbasa moj drogi, pozdrawiam :P

gloria
Domownik
Domownik

Post autor: gloria » 29 lis 2017, 00:56

I czyzby niektorych dopadl kryzys wieku sredniego ?????? Nie zazdroszcze i nie potepiam, ale mam inne zdanie o zwiazkach z duza roznica wieku ;(

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 29 lis 2017, 21:36

gloria pisze:
29 lis 2017, 00:48
bogwar pisze:
20 sie 2017, 03:00
ziajek pisze:
gloria pisze:
Hmm zastanawialam sie czy odpisac na cytuje; ´´Gloria, to Ty niezla laska musisz byc.´´ bo nie chce wyjsc na idealistke, ale musze sie przyznac, ze tak jestem niezla laska!!!! I nie dla psa kielbasa moj drogi, pozdrawiam :P
Nie kazda kielbasa smakuje, nawet jak ladnie wyglada. Zwlaszcza tu w Szwajcarii. Te rozpieszczone psy maja swoje ulubione i pewnych gatunkow nawet nie tkna. :D
Rowniez pozdrawiam. :P

Odpowiedz