Pozdrawiam z okolic Bern

Witamy serdecznie wszystkich na Forum Polaków w Szwajcarii. Zapraszamy do napisania kilku słów o sobie.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
christoff
Przygodny Gość
Przygodny Gość
Gadu: 0

Pozdrawiam z okolic Bern

Post autor: christoff » 22 maja 2016, 12:47

Witam,
mieszkam od paru miesiecy kolo Bern i szukam kogos z kim moglbym isc na piwo,pogadac.
Wczesniej mieszkalem pare lat w Monachium(duze miasto,dla mnie zbyt duze).
Moj tel. 0779201456

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BasiaS
Bywalec
Bywalec

Re: Pozdrawiam z okolic Bern

Post autor: BasiaS » 26 mar 2017, 20:05

Cześc Christoff,

Mieszkasz jeszcze kolo Bern?
poznałeś kogoś tutaj, widzę że prawie rok nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi.
Ile masz lat? Mieszkam tu w Bern od niedawna. Też szukam kumpla/kumpelki ale jestem kobieta dojrzałą.....:-)......... :D

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 28 mar 2017, 00:23

BasiaS pisze:
26 mar 2017, 20:05
Cześc Christoff,

Mieszkasz jeszcze kolo Bern?
poznałeś kogoś tutaj, widzę że prawie rok nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi.
Ile masz lat? Mieszkam tu w Bern od niedawna. Też szukam kumpla/kumpelki ale jestem kobieta dojrzałą.....:-)......... :D
Witaj Basiu. :D
Nie sugeruj sie datami napisanych postow, bo w miedzyczasie Christoff mogl sie juz np. ozenic i rozwiesc. Nikt sie raczej nie bedzie tym chwalil ( zwlaszcza rozwodem :mrgreen: , no chyba, ze jest niewinny/na jak Dziewica Orleanska i zawinila oczywiscie druga strona :mrgreen: :lol: ).
A jesli szukasz kumpla/kumpelki to wpadnij na niedzielna msze sw. w Bernie, nawet jesli jestes niewierzaca. W najgorszym razie przesiedzisz msze sw. na laweczce przed kosciolem, zwlaszcza, ze ostatnio pogoda sprzyja, a potem z pewnoscia znajdziesz kogos chetnego na wspolna kawe lub piwo. To jedyne pewne miejsce spotkan Polakow w wiekszym gronie. A ile singli i singielek ( w bardzo roznym wieku :D ) ? :D Nawet na oglaszanych tancach i spotkaniach tyle nie uswiadczysz. Pan Bog ma wieksza sile przebicia. I nawet nie bede z tym polemizowal. :D :lol:
Pozdrawiam. :D

Awatar użytkownika
BasiaS
Bywalec
Bywalec

Post autor: BasiaS » 28 mar 2017, 20:33

Uuuupsss,
chyba zabrzmiałam jabym szukała męża ha ha ha:-)Nie, nie..... nie mam czasu na *wulgaryzm* :-) związki z tymi nie winnymi jak dziewice orleańskie :lol: mnie nie interesują :D .Napisałam właśnie do tego pana bo pomyślałam,że jak on już rok temu napisał posta to może już zna jakąś społecznośc Polaków, a o wiek zapytałam bo może młodzież sie ze starszakami nie zadaje, choć muszę powiedzieć że mieszkałam kilka lat w Australii i tam nie było żadnego problemu jeśli chodzi o różnicę wieku. Wszyscy razem jeżdziliśmy na wycieczki, chodziliśmy na kawę, piwo etc ci co mieli po 60 lat razem z tymi co mieli po 20 lat. było super, naprawdę.....kilka ostatnich lat spędziłam w Anglii, ale tam już było inaczej,jakoś nie poznałam młodzieży,zresztą Anglia to inny temat, tam mieszka specyficzna emigracja.....

Wszystko jedno, uśmiałam się sama z siebie :lol: jakoś głupio sformułowałam tego posta.....

Bardzo dziękuję za informację, o to mi właśnie chodziło,żeby ktoś mi podpowiedział gdzie spotkać Polaków, rodziny, kobiety, młodzież, nie koniecznie singli.........i jeszcze jedno : gdzie jest ten kościół ? :D
Jeszcze raz dziękuję.
Bardzo serdecznie pozdrawiam.
Basia.

Awatar użytkownika
BasiaS
Bywalec
Bywalec

Post autor: BasiaS » 28 mar 2017, 20:36

hahahaha
ale mam farta
znowu wpadka.....w poście powyżej, w pierwszym zdaniu użyłam śmiesznego słowa : nie mam czasu na ................i system uznał je za wulgaryzm :lol:
Nie było wulgarne.....teraz to zdanie brzmi głupio.....nie miało tak być :o

Awatar użytkownika
bogwar
Rezydent
Rezydent

Post autor: bogwar » 28 mar 2017, 20:50

BasiaS pisze:
28 mar 2017, 20:33
i jeszcze jedno : gdzie jest ten kościół ? :D

https://www.google.ch/search?q=Segantin ... e&ie=UTF-8

Awatar użytkownika
BasiaS
Bywalec
Bywalec

Post autor: BasiaS » 28 mar 2017, 21:21

Dziękuję.

pozdrawiam serdecznie :-)

restauracja_swiss
Bywalec
Bywalec

Post autor: restauracja_swiss » 01 cze 2017, 21:09

witam basia

jaka stara 54 lat hahahaa

stara ale jara

pozdrawiam z basel gerhard

Awatar użytkownika
BasiaS
Bywalec
Bywalec

Post autor: BasiaS » 02 cze 2017, 06:05

Chciales byc zabawny czy poprostu niegrzeczny.

Jeśli to drugie to ci sie udało.
Dziękuje, jest mi NIE miło.

Odpowiedz