Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Witamy serdecznie wszystkich na Forum Polaków w Szwajcarii. Zapraszamy do napisania kilku słów o sobie.
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Renata Pankiewicz
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Post autor: Renata Pankiewicz » 15 kwie 2007, 09:19

Hej,
Mam na imie Renata. Mieszkam w Lozannie juz od.. 10 lat, ale dopiero niedawno trafilam na forum. Bardzo podoba mi sie jego poziom.
Kilka slow o mnie: przyjechalam tutaj w 96 roku, zrobilam doktorat, a teraz od kilku lat pracuje jako biolog w firmie farmaceutycznej. Bardzo lubie nature: spacery po gorach i obserwowanie przyrody.
Chetnie podziele sie doswiadczeniem zycia tutaj. Pozdrawiam wszystkich i zycze super niedzieli.
Renata :)

Awatar użytkownika
lemina
Administrator
Administrator
Gadu: 5436677

Post autor: lemina » 15 kwie 2007, 10:07

Witaj Renato na forum :) Widzę, że coraz więcej ludzi ujawnia się z francuskiej części :D Może zorganizujemy jakieś spotkanie na grilla np na plaży w Versoix ;)

Renata Pankiewicz
Bywalec
Bywalec

Post autor: Renata Pankiewicz » 15 kwie 2007, 12:20

Hej,
Jestem jak najbardziej za. Pogoda jak na razie sliczna, wiec mozna cos zorganizowac. Czy robiliscie juz takie spotkania?
renata :)

Awatar użytkownika
lemina
Administrator
Administrator
Gadu: 5436677

Post autor: lemina » 15 kwie 2007, 17:12

Renata Pankiewicz pisze:Czy robiliscie juz takie spotkania?
W Genewie są spotkania regularnie w ramach SPG, ale na plaży na grillowanie z forum jeszcze się nie spotkaliścy (a szczególnie w Versoix) ;) Jakby była chętna grupa, to czemu nie? :D

Awatar użytkownika
zyrafa
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: zyrafa » 16 kwie 2007, 22:20

Czesc Renata,

moze mialabys ochote nawiazac ze mna znajomosc. Mam podobny "zyciorys" do Twojego. Niestety mieszkam dosc daleko od Ciebie tzn. niedaleko Zurycha, ale tez lubie nature i spacery po gorach.

Pozdrawiam
Iza
Tong Tong

Renata Pankiewicz
Bywalec
Bywalec

Post autor: Renata Pankiewicz » 20 kwie 2007, 19:59

Hej Iza,
Dzieki za napisanie. Nie szkodzi, ze mieszkamy daleko, chetnie cie poznam. Co robisz tutaj? Gdzie pracujesz?
Renata

Awatar użytkownika
zyrafa
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: zyrafa » 21 kwie 2007, 07:06

Czesc Renata,

zadzwon prosze do mnie to porazmawiamy. Przesle Ci nr tel. na Twoja skrzynke. Tak jak juz na forum napisalam, jestem biotechnologiem, zrobilam doktorat w Niemczech i w tej chwili pracuje niedaleko Zurychu w firmie produkujacej urzadzenia do laboratorium.

Pozdrawiam, Iza
Tong Tong

Odpowiedz