Projekty kulturalne zawodowo

Literatura, kino, poezja, balet, teatr i jeszcze kilka innych spraw...
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Karola-Karo
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

Projekty kulturalne zawodowo

Post autor: Karola-Karo » 21 wrz 2015, 21:46

Dobry wieczór,

Czy zagląda tu ktoś zawodowo zaangażowany w projekty kulturalne? Może macie jakieś doświadczenia i chcielibyście się podzielić jak wygląda zapał i współpraca w obszarze kultury? Realizacja projektów, pomysłów, etc

Z góry dziękuję i życzę dobrej nocy,
Karo

Awatar użytkownika
Surikatka
Bywalec
Bywalec
Gadu: 0

Re: Projekty kulturalne zawodowo

Post autor: Surikatka » 24 wrz 2015, 21:51

Hej właśnie zajrzałam spontanicznie .
Byłam działaczką kulturalną w Warszawie . Realizowałam projekty międzypokoleniowe na temat wspomnień
jako tymczasowy zakład fotograficzny. Współpracowałam też aktywnie z towarzystwem inicjatyw twórczych ę i to było jakieś 3 lata temu . Niestety od tego czasu nie za wiele robię w tym temacie , staram się działać w zakresie kultury ale to nie to samo . Nie bardzo wiem jaką drogę obrać , jak zacząć , jakie instytucję mogą wesprzeć ..etc

Chętnie poczytam komentarze osób które , w miarę aktywnie działają w zakresie kultury społecznej .
Mam nadzieję że takowe wpisy się pojawią ....ach

Odpowiedz