Wspolne muzykowanie

Literatura, kino, poezja, balet, teatr i jeszcze kilka innych spraw...
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
domel07
Domownik
Domownik
Gadu: 0

Wspolne muzykowanie

Post autor: domel07 » 01 wrz 2014, 12:19

Czy sa w kantonie Zurich jakies osoby chetne do wspolnego robienia/grania muzyki?
Gram na pianinie i gitarze, przydalby sie ktos jeszcze, najchetniej - ale nie koniecznie - z innymi instrumentami. Mozna by nawet pomyslec o zalozeniu malego zespolu i malych wystepach, np. dla szwajcarskiej Polonii.
Moje zainteresowania / umiejetnosci to covery popularnych utworow (tutaj jestem pod ogromnym wrazeniem The Piano Guys co da sie w tym temacie osiagnac) jak rowniez muzyka elektroniczna.
Mam dwa klawisze, dwie gitary, naglosnienie i dobry soft do edycji / montazu.
Jesli w kims to rezonuje bardzo prosze o kontakt.

bari01
Domownik
Domownik

Re: Wspolne muzykowanie

Post autor: bari01 » 12 wrz 2014, 20:33

No szkoda, ze tak późno (mam na myśli porę roku) - ja już robię karierę :D Nawet mam za sobą krótki występ z zespołem na deptaku nad Zürisee - zakończył się wynikiem 22.50 CHF w tym 10 bo sprzedałem struny, oraz 10, bo nie miałem wydać :lol:

domel07
Domownik
Domownik

Re: Wspolne muzykowanie

Post autor: domel07 » 12 wrz 2014, 20:53

bari01 pisze:No szkoda, ze tak późno (mam na myśli porę roku) - ja już robię karierę :D Nawet mam za sobą krótki występ z zespołem na deptaku nad Zürisee - zakończył się wynikiem 22.50 CHF w tym 10 bo sprzedałem struny, oraz 10, bo nie miałem wydać :lol:
Lepiej pozno niz wcale. W razie zainteresowania wspolnym robieniem muzyki prosze o kontakt.

Odpowiedz