Theatermontag in Zürich

Literatura, kino, poezja, balet, teatr i jeszcze kilka innych spraw...
Regulamin forum
Za wykorzystanie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu oraz adresy e-mailowe podane przez użytkownika na tej stronie, odpowiada użytkownik je podający
Malgosia_B
Przygodny Gość
Przygodny Gość
Gadu: 0

Theatermontag in Zürich

Post autor: Malgosia_B » 08 gru 2013, 21:30

Dzien Dobry:)
Mam na imie Malgosia, od ponad dwoch miesiecy mieszkam w Zürich i zastanawiam sie, czy znajde tu osoby, ktore mialaby ochote od czasu do czasu, a najchetniej w poniedzialki, wyjsc do teatru.
Wszystkie spektakle odbywajace sie w poniedzialki w Schauspielhaus Zürich sa za polowe ceny!:)
Poza tym moglibysmy takze sprobowac dostac bilety w inne dni 30 minut przed spektaklem (teatr/opera) za tylko 20 Frankow ( tak zwane Restplätze--> przy odpobinie szczescia mozemy dostac narawde atrakcyjne miejsca!:)
Popatrzcie na repertuar:
http://www.schauspielhaus.ch/spielplan/monatsspielplan
Chetni? :)

Annushka
Bywalec
Bywalec

Re: Theatermontag in Zürich

Post autor: Annushka » 10 gru 2013, 19:40

Hej Gosia!
Też uwielbiam teatr... jednak Schauspielhaus nie jest to moje ulubione miejdce, byłam już kilka razy i się rozczarowałam.
No ale myślę, że dam mu jeszcze jedną szansę :D
W ogóle chętnie wybiorę się też do opery.
Więc jak coś daj znać :)

Malgosia_B
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: Malgosia_B » 11 gru 2013, 23:41

Czesc Annushka,
bardzo sie ciesze, ze napisalas.
Tak, baaardzo chetnie pojde do opery! (wczesniej mieszkalam w Monachium i dosc czesto wychodzilam do opery, tu jeszcze nie bylam...)
Moze spotkamy sie w przyszlym tygodniu i przy kawie ustalimy kilka wyjsc w 2014 (np styczen-marzec)?
Jesli masz czas& ochote daj znac to zarezerwuje nam miejsca w jakiejs przytulnej kawiarni:)
Sciskam
Gosia

kasha_kk
Przygodny Gość
Przygodny Gość

Post autor: kasha_kk » 04 sty 2014, 17:16

Hej dziewczyny,

jeśli szukacie kogoś chętnego na wyjścia do teatru / opery, to chętnie dołącze. Macie już jakeiś wybrany repertuar na 2014?
Jestem w Zurychu od miesiąca więc jeszcze wiele miejsc i rzeczy nowych oraz chętnie poszerzę grono znajomych.

Pozdrawiam,
Kasia

Odpowiedz